Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
MEHE NÕU ⟩ Iga paarisuhet saab päästa, kuid selleks tuleb Armastuse Panka investeerida just nii palju Maailma romantilise armastuse turgu kujundavas Hollywoodi filmitööstuses näidatakse armusuhteid pea alati esimese kahe kuu energia vaatevinklist. Jäetakse mulje, et «õige partneriga» rullub elu ilma erilise pingutamiseta ülesmäge veel aastakümneid... See on vale! Päris elus seisneb romantilise suhte jätkumine üksnes pidevas töös ja enda aja investeerimises. Soovituslikult eeldab õnnelik romantiline paarisuhe 15h iganädalast pühendumist vaid teineteisele.
ŠOKK ⟩ Usklik paar keelas ostjate seksuaalse orientatsiooni tõttu neil maja isegi vaadata (1) Luke Whitehouse and his partner Lachlan Mantell spotted the three-bed, semi-detached cottage as they looked to get on the property ladder The couple who have been together for eight years contacted the vendors to arrange a viewing pic.twitter.com/iybCRVVxz5— Space-reporter-news (@Spacereportern1) January 20, 2022 Paarile, kes arvas, et on leidnud oma unistuste kodu, öeldi, et nad ei saa seda isegi vaadata, sest nad on geid.
NAISTEJUTUD ⟩ Elumees avaldab, mis naistele peale läheb. «Alati jäi keegi näppu! Minu jaoks üks ja ainus enam ei piisa...» Õigel mehel võiks olla korraga vähemalt seitse naist! Stuudios on külas mees, kes nii arvab: «Seal ei olnud midagi keerulist! Minu jaoks oli tähtis just see, et nad kõik oleks äärmiselt erinevad. Väline parameeter on see põhiline. Iseloomu - no seda ma ei usu. Üks päev mul on mõttes kõhnemad naised, teisel päeval tahaks priskemat, siis jälle sportlikku.» Kas selline elu on paljude Eesti meeste hoolega varjatud unistus? Mida naised sellest arvavad? Naistejutud mehega: Peeter Pusa. Saatejuht nagu ikka Kristina Herodes.
KIRED JA KANNATUSED ⟩ Beatrice leidis mitmete saatuselöökide järel kuuenda armastuse Üksindus on praeguse aja raskeim haigus – üha enam naisi ja mehi ei suuda endale kaaslast leida. Seltskonnakaunitar, kunstnik ja müstik Beatrice on täiesti teisest puust. Tema jaoks on armastus sama tähtis nagu õhk, vältimatult vajalik! Tal on seljataga viis abielu. 19. jaanuaril sünnipäeva tähistav naine naudib õnnelikku suhet kuuenda mehe embuses ning ei kavatse päevagi vanemaks jääda. «Aga armunud olen ma olnud palju rohkem kordi kui kuus!»
Neli aastat halvatud olnud mees paranes väidetavalt pärast vaktsineerimist (1) Paralysed Jharkhand Man Claims He Started Walking Again After Taking Covid Vaccine Dularchand Munda from Jharkhand's Bokaro had met with an accident four years ago that had caused him to lose his voice and become paralyse... #LatestNews by #News18 https://t.co/GquP0ewEf0— Market’s Cafe (@MarketsCafe) January 15, 2022 Voodihaige vanaisa, kes jäi neli aastat tagasi juhtunud õnnetuse tõttu halvatuks ega suutnud rääkida, väitis, et on pärast Covidi-vastast vaktsiini imeliselt paranenud.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
NAISTEJUTUD ⟩ Mis toimub pidudel? «Raskesti kättesaadavat mängida pole #metoo ühiskonnas enam võimalik!» (1) Mis on kõige defitsiitsem asi maailmas täna? Pidu! Küll tahaks! Aga appi-appi, paljud meist pole peole nii ammu saanud, et ei julgegi enam minna! Mis seal tehakse? Äkki ma jään lolli olukorda? Naistejutud avab uue aasta särtsaka saatega, mis pühendatud PIDUDELE. Külas on elukutseline meelelahutaja, pidudekorraldaja ja suur peohunt Märt Niidassoo. Saatejuht nagu ikka Kristina Herodes.
Tagasi üles
Back