Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
MEHE NÕU ⟩ Iga paarisuhet saab päästa, kuid selleks tuleb Armastuse Panka investeerida just nii palju Maailma romantilise armastuse turgu kujundavas Hollywoodi filmitööstuses näidatakse armusuhteid pea alati esimese kahe kuu energia vaatevinklist. Jäetakse mulje, et «õige partneriga» rullub elu ilma erilise pingutamiseta ülesmäge veel aastakümneid... See on vale! Päris elus seisneb romantilise suhte jätkumine üksnes pidevas töös ja enda aja investeerimises. Soovituslikult eeldab õnnelik romantiline paarisuhe 15h iganädalast pühendumist vaid teineteisele.
NAISTEJUTUD ⟩ Elumees avaldab, mis naistele peale läheb. «Alati jäi keegi näppu! Minu jaoks üks ja ainus enam ei piisa...» Õigel mehel võiks olla korraga vähemalt seitse naist! Stuudios on külas mees, kes nii arvab: «Seal ei olnud midagi keerulist! Minu jaoks oli tähtis just see, et nad kõik oleks äärmiselt erinevad. Väline parameeter on see põhiline. Iseloomu - no seda ma ei usu. Üks päev mul on mõttes kõhnemad naised, teisel päeval tahaks priskemat, siis jälle sportlikku.» Kas selline elu on paljude Eesti meeste hoolega varjatud unistus? Mida naised sellest arvavad? Naistejutud mehega: Peeter Pusa. Saatejuht nagu ikka Kristina Herodes.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
KIRED JA KANNATUSED ⟩ Beatrice leidis mitmete saatuselöökide järel kuuenda armastuse Üksindus on praeguse aja raskeim haigus – üha enam naisi ja mehi ei suuda endale kaaslast leida. Seltskonnakaunitar, kunstnik ja müstik Beatrice on täiesti teisest puust. Tema jaoks on armastus sama tähtis nagu õhk, vältimatult vajalik! Tal on seljataga viis abielu. 19. jaanuaril sünnipäeva tähistav naine naudib õnnelikku suhet kuuenda mehe embuses ning ei kavatse päevagi vanemaks jääda. «Aga armunud olen ma olnud palju rohkem kordi kui kuus!»
NAISTEJUTUD ⟩ Üllatav põhjus, miks väliselt edukad ja säravad mõnikord enesetapu teevad (1) Väga ilusa glasuuritud pealispinna all peitub üks ohtlikumaid vaimse tervise muresid - naeratav depressioon. Need inimesed on tuntud nagu rõõmupallid ja energiapommid, alati neil kõik õnnestub. «No mis sul viga, oleks mul sinu mured,» kuulevad nad. Reaalsus võib olla valusalt erinev. Vahel peidetakse tumedad tunded nii sügavale endasse, et neid on isegi endale raske tunnistada. Räägime hingekraapiva aususega, mis tunne see on.
Tagasi üles
Back