Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
MEHE NÕU ⟩ Iga paarisuhet saab päästa, kuid selleks tuleb Armastuse Panka investeerida just nii palju Maailma romantilise armastuse turgu kujundavas Hollywoodi filmitööstuses näidatakse armusuhteid pea alati esimese kahe kuu energia vaatevinklist. Jäetakse mulje, et «õige partneriga» rullub elu ilma erilise pingutamiseta ülesmäge veel aastakümneid... See on vale! Päris elus seisneb romantilise suhte jätkumine üksnes pidevas töös ja enda aja investeerimises. Soovituslikult eeldab õnnelik romantiline paarisuhe 15h iganädalast pühendumist vaid teineteisele.
ŠOKK ⟩ Usklik paar keelas ostjate seksuaalse orientatsiooni tõttu neil maja isegi vaadata (1) Luke Whitehouse and his partner Lachlan Mantell spotted the three-bed, semi-detached cottage as they looked to get on the property ladder The couple who have been together for eight years contacted the vendors to arrange a viewing pic.twitter.com/iybCRVVxz5— Space-reporter-news (@Spacereportern1) January 20, 2022 Paarile, kes arvas, et on leidnud oma unistuste kodu, öeldi, et nad ei saa seda isegi vaadata, sest nad on geid.
NAISTEJUTUD ⟩ Elumees avaldab, mis naistele peale läheb. «Alati jäi keegi näppu! Minu jaoks üks ja ainus enam ei piisa...» Õigel mehel võiks olla korraga vähemalt seitse naist! Stuudios on külas mees, kes nii arvab: «Seal ei olnud midagi keerulist! Minu jaoks oli tähtis just see, et nad kõik oleks äärmiselt erinevad. Väline parameeter on see põhiline. Iseloomu - no seda ma ei usu. Üks päev mul on mõttes kõhnemad naised, teisel päeval tahaks priskemat, siis jälle sportlikku.» Kas selline elu on paljude Eesti meeste hoolega varjatud unistus? Mida naised sellest arvavad? Naistejutud mehega: Peeter Pusa. Saatejuht nagu ikka Kristina Herodes.
6 lõbusat lasteraamatut, mille peategelaseks on rebane Möödunud aasta tõi varem ilmunud vahvatele rebaseraamatutele tõhusat täiendust. Ilmus erakordselt palju mudilasteoseid, mille peategelaseks on kirjanik valinud rebase. Pole ka ime – on ju rebane üks ääretult tore loom, kes lausa meelitab endast põnevaid lugusid välja mõtlema. Rääkigu need siis arvudest või raamatuarmastusest, õnnest või kliimamuutustest – rebane paistab sobivat ükskõik mis teemat käsitlema. Enamasti kohtame lasteraamatutes armsate kikkis kõrvade, tumedate nööpsilmade, punakaspruuni karvakatte ja koheva valgeotsalise sabaga punarebast. Märksa haruldasemad on raamatud, mis avavad kõrberebaste salapärase elu tagamaid. Milline rebaseraamat sulle kõige rohkem meeldib?

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Mis on sinu kapsaks loetud lapsepõlveraamat? Usun, et pea igaühel on oma lapsepõlvest meeles paar-kolm raamatut, mis alati sees sooja tunde tekitavad. Mõni selline, mida ehk unejutuks ette loeti ja mõni selline, mida ise avastatud sai … Eks muidugi ole igal põlvkonnal omad kapsaks loetud armsad raamatud. Tean mitmeid, kelle poisipõlve lemmikuks oli kõvakaaneline koomiksiraamat «Piilupart, Miki ja teised». Paljude süda kuulub ikkagi jäägitult Astrid Lindgrenile. Tahaksin aga tutvustada oma lapsepõlve üht suurt lemmikut, mis ei ole sugugi kõigile nii teada-tuntud.
AJALOONAINE ⟩ Hella Sütiste - vagura kaunitari tragöödia: «Palun aidake mind, helistage polikliiniku, minu mees kukkus maha ja lamab kui surnu!» (1) Kes on luuletaja Juhan Sütiste kaunis kaasa, kes oskas mahedasti naeratada ja ei tükkinud iial seltskonnas esile? Miks siiski põhjustas lugu kirjanike naistest tormi veeklaasis? Elu paraku ei hellita. Juhan läks tulihingelise mehena kaasa revolutsiooniga ja vangistuses murti tema bravuurikas vaim. Mehe surm tuli kõigile suure ehmatusena.
10 SALADUST JUUSTU KOHTA ⟩ Kas laktoositalumatud saavad juustu süüa? Vastused peamistele juustuküsimustele leiad siit! «Aastalõpp on nii meeletult kiire!» See on ilmselt ainus asi, milles sel aastal kõik ühel meelel on. Samas tähistada tahaks, sõpru külla kutsuda ja pidu pidada. Kuid seda saab teha ka ilma kuus tundi kestnud rassimiseta köögis! Korralda sõpradele juustupidu – kõht saab täis ja maitsemeeledki uute elamustega teritatud. Kuid juustu serveerimine ja söömine – selles kunstis on terve rida tarkusi, mida enamik siinkandis ei tunne. Kuldaväärt nõu annab Merit Miller Juustukuningatest. Loe see lugu lõpuni ja saad igal pool maailmas profiteadmistega hiilata!
Tagasi üles
Back