Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Fitlap.ee toitumisspetsialist Heikki Mägi: tervislik eluviis pole ainult treening ja toitumine Ilmselt kõik on olnud olukorras, kui öösel laadimata jäänud telefon otsustab ühtäkki keset päeva loobuda igasugusest koostööst. Ja siis me jälgime edaspidi väga järjekindlalt, et selline olukord enam ei korduks. Täpselt samasuguse tähelepanelikkusega peaksime jälgima ka iseenda akude tühjenemist ja neid aegajalt laadima. Miks, selgitab Fitlap.ee toitumisspetsialist Heikki Mägi.
Eeterlikest õlidest saab abi nii nohu, allergia, valu, unetuse kui ka norskamise puhul Oleme kõik kuulnud eeterlikest õlidest ja tajunud, kui head aromaatset lõhna eraldavad näiteks apelsinikoorest eralduvad piisad. Lisaks puuviljade koortele leidub aga eeterlikku õli ka taimede õites, lehtedes, vartes, juurtes, koortes, seemnetes ning isegi puuvaigus. Miks, kuidas ja millised eesmärgil neid kasutada, selgitab eeterlike õlide fänn, Sisetarkus.ee juht Kristel T. Kaljulaid.
Me ei saa olla naised 300 grammi päevas. Kui oled naine, siis ole 100%! (4) Kõikides naistes on naiselikkus olemas, kuid oleme selle tihti unustanud või endas väga sügavale peitnud, sest meid on õpetatud vastama ühiskonna, vanemate, sõprade, kogukonna või kellegi teise ootustele ja reeglitele. Oleme võtnud omaks, et peame järgima kellegi poolt meile seatud piiranguid ja õppinud kandma maske ning etendama rolle, kuid tegelikult on naiselikkus on meie tõeline olemus – vaba ja piiranguteta, ütleb Parem Elu Koolitused koolitaja Kristel Treier.
Tagasi üles
Back