Taavi Immato: seksikus väljendub inimese mõtteviisis!

Marina Lohk
, vanemtoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Taavi Immato.
Taavi Immato. Foto: SCANPIX

Superstaarisaatest tuntud laulja ja ansambli Shannon solisti Taavi Immato (23) hinnangul väljendub seksikus inimese mõtteviisis, suhtumises, soovides, ambitsioonides, saavutustes, iseseisvuses ning oma keha eest hoolitsemises, selgub ajakirja Anne & Stiil veebruarinumbrist.

«Minu jaoks on inimese atraktiivsuse juures olulisemad aspektid kindlasti ilusad silmad ja armas naeratus, aga ka selle inimese maailmavaade ja suhtumine. Seksikas on ikka see inimene, kes teab, mida ta tahab, arvestab teistega ning on õiglane,» märkis Taavi.

Veel ütles ta, et naiste puhul ei mängi vanus tema jaoks rolli, sest oluline on see, et inimesed omavahel vaimsel tasandil sobiksid. Küll aga on Taavi jaoks oluline naise hea välimus. «Kaunis naine on minu meelest seksikas ja täiusliku kehaga - füüsiliselt heas vormis ning hoolitsetud.»  

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles