T, 4.10.2022

3 JUUKSETAPJAT ⟩ «Oleks keegi öelnud, et see juustele nii hullusti mõjub, oleks ma sellest eemale hoidnud!»

Kristina Herodes
, ajakirjanik
«Oleks keegi öelnud, et see juustele nii hullusti mõjub, oleks ma sellest eemale hoidnud!»
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Juukseid täielikult rikkuda on uskumatult kerge! Ja need on täiesti tavalised ja levinud asjad, mis peas pöördumatut kahju korraldavad.
Juukseid täielikult rikkuda on uskumatult kerge! Ja need on täiesti tavalised ja levinud asjad, mis peas pöördumatut kahju korraldavad. Foto: Shutterstock

Ilusate juuste kasvatamine on pikk protsess. Kuid nende hävitamine – see käib hetkega! On mitu väga tavalist, lausa igapäevast asja meie elus, mis juustele otsa peale teevad. Kuid sageli ei osata neid seoseid tähele panna ega ohtudest hoiduda. Toome esile kolm hoiatust, et sinu juuksed võiks terveks ja kauniks jäädagi.

Kuni juustega asjad korras, on tavaline, et kaunitarid nende peale eriti ei mõtle. Aga kui oleme oma kauni kiharatest krooni kaotanud, on sageli juba hilja tegu tagasi pöörata. «Oleks keegi öelnud, et see juustele nii hullusti mõjub, oleks ma sellest eemale hoidnud!» Teeme meie siis ära selle töö, et ütleme. Ohte teades on siis igaühe vabadus valida, kumba ta eelistab – neid tavalisi asju või oma ilusaid juukseid.

Märksõnad
Tagasi üles