7. Sa oled muutunud üliemotsionaalseks
Pole ka kuigi ebatavaline, et stressi tõttu puhkevad naised kergemini nutma. See võib juhtuda ka kõige tühisema asja pärast (nt keegi müksab sind ühistranspordis).
8. Sul esineb seedehäireid
Pidev pingesolek võib tekitada palju ebamugavust, seda nii vaimses kui ka füüsilises mõttes. Oletame, et jõuad hommikul autoga töökoha parklasse ja tunned iiveldust. See iiveldus tekib negatiivsetest tunnetest, mis sind eesootava päeva suhtes valdavad. See võib tekitada ka seedehäireid, mis võivad viia oksendamise, kõhulahtisuse või muude hädadeni.
Ilmselt oled kuulnud või lugenud, et stressi ajal tasuks lõõgastuda ning sügavalt sisse hingata. Ühtlasi tasuks sügavalt hingata ka siis, kui tunned, et sul hakkab tekkima kerge paanikahoog. Kui sul pole meeles korralikult hingata, siis muutub hingamine pinnapealseks ja see võib tähendada, et hapnikku on kehas ja peas vähem, mistõttu tekib kergesti uimasuse tunne. Kui sind tabab stress, ära hoia kõike endas. Ürita vältida tormi enne, kui see teeb su kehale ja mõistusele palju kahju.
10. Sa üritad omadega toime tulla
Pärast pikka tööpäeva võib olla kange tahtmine kodus veinipudel avada ja mõnda naljakat filmi vaadata. Selles pole ju midagi halba, kui sa just ei kasuta alkoholi selleks, et see aitaks su kehal lõõgastuda. Kui asi on nii, siis võib sul järgmisel hommikul olla veelgi suurem stress. Kui märkad, et oled hakanud lõõgastumiseks pöörduma alkoholi ja/või narkootikumide poole, peaksid kohe abi otsima.