Kes meist ei mäletaks aukudega liibukaid riideid kunagisest menubändist Best B4? Selle pundi «parim enne» on küll möödas, selle eest on täie rauaga tagasi 90ndate moekukerpallid. Ja kus mujal need kõige suurema ja säravama kõlapinna saavad kui just nimelt rannamoes. Seksikad augud ja väljalõiked, millest siin-seal libiseb üle saledat taljet rõhutav vöö. Ma ei uita siin 90ndate sillerdavates tümpsuunelmates, vaid räägin sel suvel rannas laineid lööma hakkavast moest!

Mis juhtub figuuriga, kui trikoo taljeosa külgedelt kitsamaks lõigata? Vöökoht muutub saledamaks, just nii. Mingit usuküsimust siin mängu ei tule – puhas füüsika, mille alla kuulub ka optika.

LOE KALihtne trikk, mis päriselt toimib ja päästab tselluliidist

Selliselt kujundatud lõikejoonte loogika figuuril lihtsalt teeb igaühele liivakellakuju. Pole mingit vahet, mis kuju seal oli varem.Täpselt seda tõhusat 90ndate trikki ning ka paljusid teisi kasutab sel suvel silmapaitava osavusega Eesti moemärk Marc & André tuliuues luksuslikus rannamoekollektsioonis.

Vaata edasi - leiad suure galerii napis rõivas kaunitare, seksikad läbipaistvad detailid, uued mustrid ja enneolematult mugava rannamoe.

Facebook
Comments