R, 9.12.2022

VAATA PILTE ⟩ Suurte rindadega püstihädas naine: ma ei saanud nende tõttu enam hingata

Naine
Suurte rindadega püstihädas naine: ma ei saanud nende tõttu enam hingata
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Ameerikast Las Vegasest pärit Cici Dawn oli sunnitud oma hiiglaslikke rindu vähendama, kuna need olid nii rasked, et ta ei saanud enam hingata. 

Massiivse 44H rinnakorviga naine oli sunnitud oma büsti vähendama, et tema elukvaliteet natukenegi paraneks. Lisaks tervisehädadele sai ta suurte rindade tõttu meestelt soovimatut tähelepanu, mis tekitas pikapeale ebakindlust.

Seega otsustas 29-aastane naine selle aasta juunis rindade vähendamise operatsiooni ette võtta, mille maksumus oli 16 000 dollarit.

Rinnad enne operatsiooni:

Rasked rinnad hakkasid Cici tervist kahjustama.
Rasked rinnad hakkasid Cici tervist kahjustama. Foto: Kuvatõmmis TikTokist

Ta lisas, et on soovinud rindade vähendamist juba väga ammu ja kirjeldas protseduuri kui elu muutvat otsust. Ainus, mida naine kahetseb, on see, et ta seda sammu juba varem ei astunud.

Foto: Kuvatõmmis TikTokist

«Enne operatsiooni tundsin pidevat selja- ja õlavalu, sest isegi enamik rinnahoidjaid ei tulnud selle raskusega toime,» rääkis ta väljaandele Need To Know. Samuti ei saanud ta basseinis bikiine kanda ja tundis end ebamugavalt, isegi kui rinnad olid täielikult kaetud. «Kokkuvõttes oli mu enesekindlus hullumeelselt madal ja see oli kõige elumuutvam operatsioon,» täiendab ta.

Cici kannatas uneapnoe all ja ei saanud suurte rindade tõttu trenni teha. Nüüd tunneb naine, et on saanud sõna otses mõttes uue hingamise. «Ma saan osta ja kanda peaaegu kõike, mida tahan. Tunnen end enesekindlalt,» rõõmustab Cici.

Sellest ajast alates on ameeriklanna jaganud oma sotsiaalmeedias endast enne ja pärast kaadreid, lootes, et see innustab ka teisi hädasolijaid eluvuutvat sammu tegema.

«Ma soovitaksin seda kõigile, kes sellele mõtlevad,» ütles ta. 

Vaata videost, millised olid Cici rinnad enne ja nüüd:

@thecicidawn Replying to @makeupjackyluvv here it is babe 🥹✨🤍 4 weeks post op results! I’m still healing and cant wear underwire but is that a waist we see? First 3 tops @FashionNova the last is @target #breastreductionsurgery #breastreductionresults #beforeandafterbreastreductionsurgery #reduction #breastreduction #tryonhaul ♬ original sound - kayla

Märksõnad
Tagasi üles