R, 9.12.2022
23-aastasel naisel on olnud 114 sekspartnerit. «Kui näen näoilmest, et ta on huvitatud, siis...»
Pilt on illustratiivne. Foto: Shutterstock
Naine
23-aastasel naisel on olnud 114 sekspartnerit. «Kui näen näoilmest, et ta on huvitatud, siis...»
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1

Saral on olnud üle saja sekspartneri. Tema jaoks on seks üks viis ennast väljendada, kogeda naudinguid ja mõnikord leevendada üksindust.

Suvel külastas 23-aastane Sara teist linna. Ilm oli ilus ja patt oleks olnud pärast kohustuslikke asjaajamisi üksinda majutuskohta naasta.

Kena välimusega mees istus lähedal asuval pargipingil ja Sara läks tema kõrvale istuma. «Hakkasin lobisema ja sain üsna kiiresti aru, et ka tema on vaba. Nii see edenes,» ütleb Sara.

Sel õhtul nad seksisid ja suvepäeval oli õnnelik lõpp. Ühtlasi oli see esimene kord, kui Sara ise sedasi otse mehe poole pöördus. Tal oli tore näha, et see võiks toimida. «Kui sa näed teise näoilmetest ja reaktsioonidest, et ta on huvitatud, annab see hea tunde,» kirjeldas naine.

Seks on üks elu nautimise viisidest 

Sara ütles hiljuti oma TikToki videos, et tal on olnud 113 seksuaalpartnerit. Neist viis on olnud naised, ülejäänud mehed.

«Nüüd on number tegelikult 114. Seda on siin vahepeal uuendatud,» naeratab ta.

Video eesmärk ei olnud numbriga uhkustada, kuigi see võib nii kõlada. Sara loodab, et oma lugu rääkides suudab ta teistele edasi anda, et ükskõik kui palju või vähe partnereid sul on, ei pea sa seda häbenema.

Seksuaalsus ja selle väljendamine on Sarale olnud loomulik juba teismeeast peale. Kuna tal pole tõsiseid suhteid olnud, ongi partneritel olnud aega koguneda.

«Tundsin pikka aega, et ma pole tõsiseks suhteks valmis. Isegi mu Tinderi profiilis on otse kirjutatud, et otsin ainult kerget suhtlust.»

Suure kogemustepagasiga naise puhul võib kergesti arvata, et tõenäoliselt on ta nö lõdva püksikummiga või kahtlaste väärtusega naine. Sara ütleb aga, et oma sõpruskonnas talle hinnanguid ei anta, kuid selge on see, et kõrvalseisjatel võib olla palju erinevaid arvamusi.

Sara jaoks on seks elu oluline osa ja eriline naudingu kogemise viis. Ta ütleb, et nooremana kippus ta emotsioonidega toime tulema näiteks toitu ahmides, kuid nüüd on ta selle seksi ja lähedusega asendanud. Oma tunnete ja mõistusega maadlemine pole jätnud ruumi tõsisemateks suheteks, kuid lähedust ja füüsilist kontakti on ta siiski igatsenud. 

Partnerid pole kunagi omavanused

Tavaliselt on Sara oma sekspartneriga tutvunud erinevates kohtingurakendustes, vahel ka otse silmast silma, näiteks kohvikus või tänaval. Alkohol pole nendes kohtumistes peaaegu kunagi rolli mänginud.

«Arvan, et üsna tavaline oleks minna baari otsima kaaslast, aga ma joon ise väga vähe alkoholi ja see ei tunduks loomulik,» selgitab Sara. Selle asemel soovib naine eelnevalt läbi arutades tagada teatud väärtuste kokkusaamise. Sara jaoks on kõige olulisem turvaline seks.

«Ma ütlen alati otse, et tahan kasutada kummi. Kui partner ​​kahtleb selles, on see minu jaoks omamoodi ohumärk.» Kui kaaslane annab juba sõnumivahetuse ajal märku, et ei soovi seksimisel kondoomi kasutada, ei tunne Sara vajadust enam edasi suhelda.

Vahel tuleb ikkagi ettevaatlik olla, isegi kui asi oli eelnevalt kokku lepitud. Sara ütleb, et on paaril korral olnud olukorras, kus teine ​​on kogemata üritanud ilma kaitsevahenditeta vahekorda alustada, justkui katsetades, kas naine paneb tähele.

«Olen ka kuulnud, et mõni inimene võib keset seksi salaja kondoomi ära libistada. Minu teada pole seda minuga juhtunud,» sõnab naine.

Peamiselt on tal partneriteks olnud toredad ja viisakad inimesed. Meespartnerid on tavaliselt Sarast mõnevõrra vanemad. Kolmekümnendates või veel vanemad inimesed.

«Ma pole kunagi endavanuste vastu hirmsasti huvi tundnud,» selgitab noor naine.

Vahel märkab Sara, et uus tuttav, kellega ta on näiteks õhtust söömas käinud või tänaval jalutamas, tunneb noore naise seltsis olles teatud uhkust. See pole iseenesest probleem, kuid üks on selge.

«Ma ei anna end niisama kellelegi kätte. Ma hoopis võtan ja see on vastutasu. Otsin naudingut sama palju kui teine ​​pool. Tore on saada tähelepanu ja tunda end erilisena, aga mitte olla objekt,» ütlen naine kindlalt.

Intuitsioon ja enda piirid

Sel sügisel on Sara esimest korda hakanud tundma, et võiks millekski tõsisemaks valmis olla. Ta on saanud kogeda ja seigelda enda sisetunde järgi ning tore oleks ühel hetkel sügavamaid tundeid leida. Muidugi on sügavamaid tundeid aeg-ajalt ette tulnud, kuid seda pigem harva.

«Ma ei ole kogenud sellist armastust täis seksi, kuid kunagi meeldis mulle üks inimene väga. Seks temaga oli hoopis teisel tasemel, sellega kaasnes sügav külgetõmme,» avaldab Sara.

Sellegipoolest ei taha ta arvata, et juhuslik seks oleks kuidagi halb. See on talle palju andnud, üksindust leevendanud, õpetanud elu ja iseennast tundma.

«Teistele inimestele ütleksin nõuandeks, et peaksite usaldama oma intuitsiooni. Kui sul tekib pärast vestlust veider tunne, siis see tunne ei muutu aja möödudes paremaks.» Samuti soovitab ta olla ettevaatlik ja oma piirid paika panna. Tuleb osata öelda ei. Oluline on, et asju tehakse vastastikusel kokkuleppel.

«See on olnud minu eluviis ja ma olen seda nautinud,» lõpetab naine.

Märksõnad
Tagasi üles