Kaarel Nurmsalu on veendunud, et taskuraha aitab lapsel õppida tundma raha väärtust ja ning õpetab ka otsuseid langetama. Lapsele taskuraha kandmine on Nurmsalude peres Kaarli vastutada ja esmalt tuli tal välja mõelda, mis summas ja kui sageli seda teha.
«Otsustasin lähtuda vormelilegendi Michael Schumacheri põhimõttest, et lapsele ei ole mõistlik palju taskuraha anda. Taskuraha peamine eesmärk on õpetada lapsele rahaga arukalt ümber käima ja hindu võrdlema. Soovin, et mu laps mõistaks, et raha ei kasva puu otsas,» rääkis Nurmsalu.
Lapsele ei ole mõistlik palju taskuraha anda. Soovin, et mu laps mõistaks, et raha ei kasva puu otsas
«Väidetavalt andis Schumacher 2005. aastal oma lastele taskurahaks kaks eurot nädalas, et nad saaksid endale midagi meelepärast osta või selle tallele panna. Kahjuks või õnneks mina päris nii karm ei ole ja mis siin salata, elu on vahepeal ka kallimaks läinud. Otsustasin, et minu lapsel võiks olla päevaks niipalju raha, et ta saaks endale koolis ise väikese vahepala ja joogi osta. Kuna mul puudub veel selge ettekujutus, kui palju selline komplekt koolis maksab, panin esialgu tema kaardimaksete limiidiks neli eurot päevas. Leppisime lapsega kokku, et taskuraha, mida ta ära ei kuluta, jääb tema pangakontole, et ta saaks ka kogumist harjutada ning hiljem suuremaid oste planeerida.»