Ants Rootslast tuntakse kui Eesti kuulsuste hingetohtrit, kelle juurest otsivad peale tavainimeste abi ka paljud avaliku elu tegelased. Samuti kuuleb ta sageli, et on hüpnoteraapiaga tegelemiseks liiga noor. Tõtt öelda ei osanud meesterahvas mõnda aega tagasi aimatagi, et istub paar aastat hiljem oma kabinetis ja võtab kliente vastu. «Oleksin sel ajal tahtnud saada üldse tipp-poliitikuks või luua mingisuguse oma ettevõtte,» muheleb hüpnotisöör.

Hüpnotisöör Ants Rootslane on hetkel üks Eesti populaarsemaid psühhoterapeute. Noormehe huvi psühholoogia vastu tärkas alles mõned aastad tagasi, kui oli ise hüpnoteraapiat kogenud. Hoolimata sellest, et Ants on kõigest 24-aastane ja pole teraapiatega tegelenud kauem kui neli aastat, ulatub järjekord tema seansile saamiseks piltlikult öeldes taevani.

Praegu kutsutakse Ants Rootslast ka Eesti kuulsuste hingetohtriks, kuna tema juurest otsivad abi sellised tuntud nimed, nagu Brigitte Susanne Hunt, Teele Viira, Kirsti Timmer ja Sten Talivee. Küsimuse peale, mida hüpnotisöör taolistest tiitlitest arvab, noormees vaid muheleb lõbusalt ja ütleb, et tegelikult on ta siiski lihtsalt Ants.