T, 6.12.2022

Jah, ka emadust saab täiega turundada!

Priit Pullerits
Jah, ka emadust saab täiega turundada!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Liina ja Oliver Pulges pulma-aastapäeval oma nelja lapsega: (vasakult) Teele, kaksikud Mihkel ja Priit ning Karl.
Liina ja Oliver Pulges pulma-aastapäeval oma nelja lapsega: (vasakult) Teele, kaksikud Mihkel ja Priit ning Karl. Foto: Gabriela Liivamägi

Turundustöötaja Liina Pulges, nelja väikse lapse ema, on loonud endast pildi kui rõõmsast, võimekast ja edukast naisest, kuid selle perfektse, lausa kadestamisväärse pildi varjus peitub sootuks midagi muud.

See oli alles algus, kui Liina Pulges, nelja lapse ema, pani «Ringvaate» saatejuhi Marko Reikopi rinnapiima jooma. Aga Pulgesel oli tolleks õhtuks täpselt kuu aega tagasi veel üks üllatus varuks. Tema sihtmärk: Eesti vabariigi president.

President Kersti Kaljulaid esines tol õhtul Kultuurikatlas Carolin Illenzeeri fondi heategevusõhtusöögil. Sinna sai kutse ja kalli piletiga. Pulgesel polnud kumbagi. Aga oli telesaatest seljas pidulik kleit ja näol meik. Ta palus Hannes Lentsil, nelja lapse isal, kellega koos oli käinud «Ringvaates» – ja kellega koostöös tõi sel kevadel välja püstijalakomöödia «#aastaema2» –, autos kaks minutit oodata. Just niipalju võttis ta endale aega, et katsetada, kas õnnestub murda kontvõõrana kutsutute-valitute peole.

Märksõnad
Tagasi üles