R, 24.03.2023

Järjekordne modell müüb hiigelsummade eest oksjonil oma süütust

Dagmar Lamp
, Sõbranna.ee juhataja
Järjekordne modell müüb hiigelsummade eest oksjonil oma süütust
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1

22-aastane Portugali modell plaanib oma süütuse oksjonil maha müüa ning anda see kõige kõrgemale pakkujale. Ta loodab sellega teenida 1,8 miljonit dollarit.

Penelope on juba kokku ajanud 351 000 dollari suuruses pakkumisi, kuid ei kavatse enne alla anda, kui summa kahe miljoni ligi ulatub. Tegemist on hetkel Pariisis õppiva tudengiga, kes on nõus vaid anonüümsuse kaitsvas varjus rääkima, kuna kardab oma pere hukkamõistu, kirjutab news.com.au.

Naine ütleb, et ta pole mures turvalisuse pärast, kuna teda turvab Puremodelsclub - agentuur, kelle kaudu ta oma «süütuseäri» ajab. «Mu perekond on väga konservatiivne,» selgitas Penelope. «Mul ei lubatud kunagi poistega deitida ja ma tundsin üles kasvades, et mind lämmatatakse. Mind jälgis pidevalt ka vanem vend.»

Penelope on jätnud endale ka vabaduse rikkurile, kes ta süütuse lõpuks ostab, ära öelda. Vahendav agentuur teenib tehingu pealt 20 protsenti.

Penelope plaanib saadud rahaga minna reisima ning osta Portugalis korteri. Modelli näol on tegemist järjekordse sarnase juhtumiga. Eelmisel kuul müüs 26-aastane Jasmin oma süütuse Hollywoodi näitlejale 1,9 miljoni dollari eest. Samas aga teatas paar päeva tagasi üks Rumeenia modell, kes väidetavalt müüs oma süütuse 3,7 miljoni dollari eest Hong Kongi ärimehele, et kogu lugu oli väljamõeldis, mis rikkus tema elu. Ka meie oleme varem kirjutanud näiteks 19-aastasest Giselle'ist, kes müüs oma süütuse 2,5 miljoni eest Abu Dhabi ärimehele.

Märksõnad
Tagasi üles