Ülemäärast eneseusku kogenud mänedžer aga miinuseks ei pea. «Pigem ole veidi üle võlli, kui et sind ei ole üldse näha – siis sa ei jõuagi kuhugi, ei jää kellelegi silma. Kui sul on võimalus rääkida, siis kasuta see ära! Julgust, eneseusku ja võitlusvaimu võiks rohkem olla, ilma selleta laval lihtsalt ei saa.»
Publik on viimaste aastatega avastanud Liis Lemsalus palju enamat kui lihtsalt imeilusa noore naise. «Mul on hästi hea meel, et inimesed on ka sisule pihta saanud – Liis kirjutab ise laulusõnu, on lugude loomeprotsessis osaline, tal on ka väga hea kunstiline stiilitunnetus ja sellest tulenevalt tihti kindel nägemus, kuidas mõnd pildikeelt lahendada,» räägib Sandra.
Niisiis on suur vahe, kas keegi paneb sulle lood, stilistika ja teksti ette ja ütleb, mida teha, või sa ise osaled aktiivselt protsessis ning lood oma lugu. Publiku võib lühikest aega ära petta, aga õige pea õpivad nad ilusa fassaadi taga nägema inimest ennast. Tõeline artist ei saa laval kehastada kedagi teist.
Mis on see salapärane X-faktor?
Muusikamänadžer on lahkesti valmis aitame salapärast X-faktorit lahti muukida, kuid autelu käigus jõuame siiski tõdemuseni, et originaalsusel on liiga palju eri nägusid, et ühte toimivat valemit leida. «Seda ei saa kunagi ära seletada, mis see on. Lihtsalt näed, et on! Ja kui ei ole seda sädet, siis polegi midagi. Väga tähtis on, et asi oleks päris. Liisi edus on väga suur roll selles, et ta on siiras. Ta ei mängi kunagi rolli, vaid on loomulik ja täpselt see, kes ta on. Kui sa ei teeskle, saad sa laval olla eriliselt vaba, sellega võidab inimesed alati enda poole.