Kairi: Minu nüüdseks juba väga suured lapsed hoiavad meie loomingul silma peal. Disaineri elukutsega tütar Kärt kuulas meie uut plaati kujundades lood enne mitu korda läbi, et õige stiil ja tunne kätte saada. Ja muusikust poeg Kaur on minu lemmikkriitik, kes kuulab oma terase kõrvaga meie uudisloomingut alati esimesena ja tal on alati väga huvitavaid tähelepanekuid.
Kristiina: Minu üheaastaseks saav tütar armastab väga meie uut plaati, tantsib kaasa ja naeratab eriti vandeseltslaslikult selle koha peal, kui kõlab: «naised need ei murdu tuules…»
Kas teil on rääkida mõni huvitav seik, mis kontserte andes on juhtunud?
Sofia: See pole küll «seik,» aga on olnud huvitav vaadata, kuidas meeste osakaal publikus on kasvanud. Alguses olid meil peamiselt naised, aga mehi tuleb aina juurde. Võib-olla selle pärast, et meie kontsertidel on nii palju ilusaid ja tarkasid naisi publikus? Mine tea!
Kristiina: Eelmise aasta tuuril läks esimesel kontserdil Kõue mõisas esimese laulu ajal laval Katrini karmoška katki. Õnneks oli asenduspill kaasas ja saime jätkata. Aga neid ootamatusi ikka juhtub. Meil on lauludes üldiselt palju ja tihedalt sõnu, kui tuleb mõni eksitav mõte või kohtad publikus tuttavat pilku, siis on uute laulude puhul mõnikord päris raske keskenduda, et sõnad sassi ei läheks.
Mis on naiseks olemise juures kõige parem asi?
Sofia: Ma olen meeletult tänulik, et elan just praegu ja siin. Kogu elu ei ole õnneks seotud naiseks või meheks olemisega. Ma võin ennast küll identifitseerida naisena - ema, armsama ja sõbrannana, aga peale selle veel erialaselt, poliitiliselt ja huvialaselt. Minuga on vist nii, et mida rohkem ma saan end realiseerida inimesena, seda rohkem ma naudin askeldamist n-ö traditsioonilises naiste maailmas. Kui need pooled on tasakaalus, siis saan ka nautida ilusate kleitide kandmist!
Kristiina: Elu andmine on imeline. Maailma tundmaõppimine emana, abikaasana, sõbrannana. Sugupooltel on oma müstika ja müsteerium. Minu jaoks on naiselikkuses loovat väge.