P, 11.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kuldnõela võitja Lilli Jahilo - kuula disaineri mõtteid ja vaata parimat osa kollektsioonist!

Kristina Herodes
Facebook Twitter
Comments
Tallinn Fashion Week esimene päev ja Kuldnõela gala
Tallinn Fashion Week esimene päev ja Kuldnõela gala Foto: Erlend Štaub

Lilli Jahilo kristallselge, puhas ja filigraanselt viimistletud moekunst sai äsja pärjatud Kuldnõelaga. Saali täitis üksmeelne heakskiidu ümin - Lilli on talent, kes seda kõrget tunnustust igati väärib!

VAATA VIDEOT! Parim moelavalt koos moelooja enda selgitustega

Tallinn Fashion Week esimene päev ja Kuldnõela gala
Tallinn Fashion Week esimene päev ja Kuldnõela gala Foto: Erlend Štaub

Võrratu valge ja sillerdav 2017 aasta kevadkollektsioon kandis nime "Sahara". Eestlase silmale kangastusid neid puhtaid valgeid ja kuninglikult lihtsaid kleite imetledes pigem meie enda kodupõldude lumekõrbed, härmatise sillerdused ja talvepäikese helgid. Kuid suvekuumuses on killuke kaunist ja karget jahedust pärid kindlasti see, mida nauding kanda.

"Mind väga inspireerib loodus ja selle ideaalne ilu. Soovin seda ideaalsust oma loomingus peegeldada. Samas köidab mind väga ka urban kultuur ja eriti kõik see, kus looduslik ja tehislik seguneb, seal on tohutu energialaeng.

Nagu kõiki inimesi, mõjutab mind kõik see, mis mu elus toimub ja mida enda ümber näen. Ma lihtsalt arvan, et disaineritel on need retseptorid kõrgendatud tundlikkusega, sa lihtsalt tunnetad selle zeitgeisti ära, ilma igasuguste trendiennustusbüroodeta. Mulle hästi meeldib, kui asjad on moodsad ja tänapäevased. See mind moe juures võlubki, et alati saab luua tulevikku vaadates, ette mõeldes. Tunnetada alles tulevast aega," avab Lilli Jahilo ukse oma inspiratsioonimaailma.

LOE pikemat lugu Lilli Jahiloga juba selle Nädalalõpu Arterist!

Moefestivali Fashion Week esimine päev. Moeauhind Kuldnõel Gala
Moefestivali Fashion Week esimine päev. Moeauhind Kuldnõel Gala Foto: Raul Mee
Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles