L, 10.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii: mantralaulik Snatam Kauri Tallinna-kontserdil ei tahtnud aplaus vaibuda

Dagmar Lamp
, Postimehe naisteportaali juhataja
Facebook Twitter
Comments

Laupäeval esines huvilistest tulvil Nordea Kontserdimajas ülemaailmselt tuntud mantralaulik Snatam Kaur, kelle vaimne muusika põhineb suuresti sikhi mantratel. Neid esitades saadab ta ennast harmooniumil, kutsudes kaasa laulma ja tekitades kontserdikuulajates ühendatud energia.   

Kontserdil «Sacred Chants Concert with Snatam Kaur and Friends» Tallinnas pani väelauljatar inimesed meloodiatega kaasa elama, ühiselt lauldi, mediteeriti, tantsiti ning kontserdi lõppedes ei tahtnud plaksutamine vaibuda.  

«Ma olen väga inspireeritud siinsetest inimestest ja vabaduse sõnumist, ma ei oska seda isegi sõnadesse panna. Kõige inspireerivam oli tulla siia ja näha neid inimesi ning tunda neid, kuulda nende hääli ning teada saada ajaloost. See on tohutu ja nii ilus!» võttis Snatam Kaur emotsioonid kokku.

Tallinna kontsert oli üks osa mantralauliku Euroopa-turneest, mille kaudu loodab ta tuua rahu ja armastust poliitilistest vapustustest ja pagulaskriisist ärevil Vanasse Maailma.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles