Või keda ma lollitan, ma ei läinudki pimedatele tänavatele, sest mul oli tunne, et ma ei kontrolli enam midagi. Et minuga võivad kõik, kes on minust tugevamad, teha mida nad tahavad. Ja minu jalaga saanud koerapoja seisus psüühika ütles tol hetkel, et inimesed tahavad mulle halba. Nad tahavad mulle haiget teha.
Kui Kim Kardashiani hotellituppa murdsid sisse relvastatud ja maskides röövlid, tirisid ta voodist välja, teipisid kinni tema suu ja käed, oli Kimi esimene mõte, et teda hakatakse nüüd vägistama. Issand, kui kurb seda teada on. Issand, kui palju see ütleb naiste ja meeste ja terve maailma kohta.
Jah, muidugi on Kardashianide klanni kõige kuulsam liige kohati feminismile halb ja tema andetusest võib kirjutada raamatuid. Peale selle ütlevad eksperdid, et osaliselt on naine oma teemantide röövis ise süüdi, mida ta siis lehvitas neid sotsiaalmeedias. Kuid ometi ajab see mõte mul südame pahaks, et mehed, terve kamp mehi, kes on tugevamad, relvastatud ja kogu sündmust ette planeerinud, suruvad ühe naise põrandale ning teevad temaga, mida nad tahavad.
Nagu ajab mul südame pahaks, kui loen meediast, et teatri või õlletehase juht Eestis kasutab kas füüsilist või töist vägivalda oma alluva suhtes, kellega ta lisaks kõigele muule intiimsuhtes on. Mul tekib selline tunne, et naisena ei ole vahet, kas tänav on valgustatud või mitte, kartma peab ikkagi. Koguaeg, natuke. Mida need hilisteismelised poisid tahtsid, kes mulle pühapäeva pärastlõunal ühes suures Tallinna rannas hüüdsid: «Jaluta, jaluta, musike, varsti teeme sinuga kotijooksu!» Nad tahtsid, et ma nende ees võpataksin. Nad tahtsid seda külma jutti, nad nautisid seda.