Kõigist mu peikadest on ainult ühel olnud tõesti värskendav suhe minu päevadesse. Ma ei mõtle seda, kas kardetakse seksida või ei, sest need asjad käivad minu kogemust mööda ikka kirge pidi. Kui kirg on piisavalt suur, ei takista vallid, kraav ega tampoon, kui aga kirge ei ole, leiab alati vabanduse voodis kokku saamist edasi lükata.
Pigem hindasin just seda – ja need mälestused on nii toredad – kuidas ta mulle keset ööd poest hügieenikraami toomas on käinud või minuga koos rõõmustanud, kui hiljaks jäämisega kerget rasestumisvastast paanikat tekitanud päevad lõpuks kohale jõuavad.
Teate küll seda tunnet, kui vahel on kõigist pillidest ja muudest ettevaatusabinõudest hoolimata stardipäev nädalakese edasi lükkunud? See muide on täiesti normaalne ja ikka juhtub, aga on mind küll kalendrit vahtima ja hambaid krigistama ajanud. Ja siis, nagu esimene härmatis oktoobrihommikul, avastad sa ühel päeval, et jaa, nad on ikkagi lõpuks kohal. Just sel hetkel, mil sa isegi enam ei oodanud!
Vot neid tüüpe ei kutsu ma enam pahadeks päevadeks, need on oodatud ja armastatud head päevad ja väärivad igakülgset tähistamist! Sel puhul tasub klaasike šampanjat juua, soovitavalt koos kallimaga, osta üksmeeles pakike tampoone ja elust rõõmu tunda.
Üldse peaksid naised oma kehasid rohkem tähistama, ja ma arvan, et sellest Schumer tahabki, et me aru saaksime. Peale selle on kaasaegse maailma juures lisaks nutitelefonidele hea just see, et poes müüakse väga palju erinevaid tooteid, millega verd taltsutada ja oma eluga ka sel ajal kuust edasi minna. Kõik need romantikud, kes ülistavad möödunud aegade ilus, kahekümnendate jazzimaailma või kuuekümnendate hipielu, võiksid korraks meenutada, mis naistel tol ajal püksis oli või ei olnud. Ei, ilmselgelt oleme ainult edasi liikunud ja ma ei jõua ära oodata, mida teadlased järgmiseks välja mõtlevad.