P, 10.12.2023

Miks tasuks magada alasti?

Naine
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: SCANPIX

Kuna väljas on niivõrd palav ja kuumus tungib ka tuppa, siis võiks vahelduseks magada alasti. Lisaks on alasti partneri kaisus magamine väga seksikas ja lausa erutav.

Nüüd on kindlaks tehtud, et inimesed, kes magavad alasti, on oma suhtega rohkem rahul, kirjutab womenshealthmag.com.

Nimelt küsitleti 1000 Briti täiskasvanut, kes olid kas abielus või suhtes, et välja selgitada, millised on nende magamisharjumused ja kuivõrd rahul olid nad oma armusuhetega. 57 protsenti alasti magajatest tunnistas, et on oma suhtega rahul võrreldes 48 protsenti pidžaamas magajate ning 43 protsenti öösärgis magajatega.

Kuigi tegemist pole teadusliku uuringuga, tundub siiski loogiline, et alasti kaisutamine võib suhet paremaks muuta. Eelnevalt on uuringutega tõestatud näiteks seda, et mida lähemal sa magades partnerile oled, seda parem on teie suhe. Ilmselt on ka vastupidine tõene: need, kes on suhtes õnnelikumad, võtavad parema meelega magama minnes kõik riided seljast.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles