Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kümme põhjust, miks kandideerida ERKI Moeshow'le

Kristel Soidra - Polümeeria FOTO: Imre Lehemets

Veel nädal aega on võimalik esitada kavandeid ERKI Moeshow 2013 konkursile.

Oma ala professionaalide kullipilgu alla jõuavad kõik reglemendile vastavad ja õigeaegselt esitatud kollektsioonid. Edasisaajad teatakse hiljemalt 25. märtsil ERKI Moeshow kodulehel ja Facebooki fännilehel.

ERKI Moeshow konkursi tähtaeg on 21. märts kell 16. Reglemendi ja täpsemad juhised leiad aadressilt erki.artun.ee.

Kui mõtled, miks kandideerida ERKI Moeshow'le, siis siin on selleks 10 põhjust:

1) ERKI Moeshow on raamideta

ERKI Moeshow on see koht, kus oma kõige värvikamad, ainulaadsemad, absurdsemad ja mängulisemad ideed avalikkuse ette tuua. Siin hinnatakse autori fantaasialendu, erilisi lahendusi ning nooruslikku uljust.

 2) Osalemine on loovhingele tasuta

ERKI Moeshow'l osalemine on autorile tasuta, ent saadud kogemus hindamatu!

 3) ERKI Moeshow'l on kvaliteeti

Lõpp-üritusele pääsemiseks kandideerib noorloojate paremik üle Eesti. Konkursile esitatud töid hindab oma ala professionaalidest koosnev žürii. Kokkuvõttes on see Eesti üks olulisemaid ja kõrgetasemelisemaid moesündmusi noortele tõusvatele tegijatele.

 4) Pikk traditsioon, mis jätkub

ERKI Moeshow on Eesti pikima traditsiooniga tänaseni kestev rõivadisaini tutvustav moeetendus. Moeosakonna üliõpilaste algatusel ellu kutsutus sündmus on rikastanud Tallinna ja Eesti kultuurikalendrit alates 1982. aastast.

 5) Iga aasta toimuv, ent alati uus

ERKI Moeshow on tudengite loodud ning jätkuvalt igal aastal ka nende korraldatud. See sündmus on igal aastal uus, ent samas tradistiooniline. See on klassika, see on innovatsioon.

 6) ERKI Moeshow tunnustab ja teeb tuntuks

ERKI Moeshow koos heade meediapartneritega toob noored alustavad moeloojad pildile. Ole vaid meheks ja näita, mida suudad!

 7) ERKI Moeshow on oodatud suursündmus

ERKI Moeshow on suurepärane võimalus oma loomingu avalikkusele tutvustamiseks. Üheks õhtuks tuleb kokku umbes 1500 inimest, et vaadata nii veel tundmata kui tuntud tegijate loomingut kodu- ja välismaalt.

 8) See on multi-show

ERKI Moeshow on värvikas erinevaid loomevaldkondi ühendav multishow, mis annab parimatele loojatele võimaluse väljendada end nii disainis kui ka video-, heli- ja tegevuskunstis.

 9) «ERKI Moeshow on koht, kust võib leida häid sõpru ja koostööpartnereid tulevikuks, kuna seal on koos kirju kamp tegijaid ja hea melu,» teatab Tanel Veenre.

10) «ERKI Moeshow on ideaalne koht hullude ideedele: pange hullu, see on võimas hüppelaud!» lubab Liisi Eesmaa.

Tagasi üles
Back