R, 2.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Wabaduse kohvikus toimuvad ERKI Moeshow eelüritused

Marina Lohk
, vanemtoimetaja
Wabaduse kohvikus toimuvad ERKI Moeshow eelüritused
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: ERKI moeshow

Juba sellel laupäeval toimuva  ERKI Moeshow ja selle 30. aastapäeva juhatavad sisse Wabaduse kohvikus toimuvad eelüritused.
 

Enne tõeliselt tulevikku suunatud moelendu laupäevasel etendusel on igati sobilik meenutada varasemaid ERKI Moeshow aegu, tähistada Eesti Kunstiakadeemia brändi HULA esimest juubelit ning vaadata üheskoos ära üks vana hea film.

Selleks, et saada aimu, kust on ERKI Moeshow tulnud ja kuidas 1982. aastast alates muutunud, tulevad teisipäeval, 22. mail toimuval salongiõhtul avatud vestlusringi oma mälestusi jagama kunagised ERKI Moeshow korraldajad, modellid ja teised asjaosalised. Nende seas Reet Aus, Hannes Võrno, Hardi Volmer, Maire Valdma, Lee Stern-Reinula ja teised.

Kolmapäeval on kogu tähelepanu suunatud EKA moeteaduskonna rõivabrändi HULA 10. sünnipäevale. Pidupäeva ja peagi ilmuva juubeliraamatu puhul toimub meeleolukas moešou, mille raames saab näha läbilõiget HULA eelnevate aastate loomingust.

Koostöös Tallinnfilmi ja Eesti Film 100 projektiga jõuab viimasel eelürituste õhtul Wabaduse kohviku külastajate ette 1978. aasta film «Navigaator Pirx».

Ürituste algusajad on:

Teisipäevane salongiõhtu – 19.00


Kolmapäevane HULA moešou – 18.00


Neljapäevane filmiõhtu – 20.00Kõigi kolme päeva üritused on külastajatele tasuta.

Kolm päeva kestvad juubelihõngulised üritusted juhatavad sisse laupäevase suurejoonelise ERKI Moeshow, mis vastupidiselt mineviku meenutamisele suunab kõik oma pilgud tuleviku poole ja kontrastidega mängides toob oma külastajateni unustamatu moešou.

ERKI Moeshow toimub 26. mail Kultuurikatlas algusega kell 19.00. Pileteid on võimalik eelmüügist hankida ERKI Moeshow kodulehelt või nutitelefoniga otse plakatilt kuni neljapäevani!

Rohkem infot erki.artun.ee ja ERKI Moeshow Facebooki fännilehel.

Vaata ka eelürituste klippi!  

Märksõnad
Tagasi üles