GPS-iga teineteist jälginud paari meespool tegi saatusliku lohakusvea

Naine
Copy
Illustreeriv foto
Illustreeriv foto Foto: Shutterstock

Üha populaarsust koguvad asukohta määravad äpid on mõeldud turvalisuse tagamiseks. Neid ei kasutata mitte vaid laste asukoha teada saamiseks vaid ka paarisuhtes, et mees ja naine oleksid teineteise tegemistega kursis. 

Anonüümses Redditi postituses kirjutas purunenud südamega naine, et nad jagavad oma elukaaslasega telefonide vahendusel avalikult oma asukohti. Ühel õhtul saatis mees oma kihlatule sõnumi, et tal läheb tööl kauem. Meest täielikult usaldades ei kahtlustanud naine midagi halba, kuid kui mees koju jõudis ja ta tema telefonis üht häirekella nägi, kadus usaldus mehe vastu hetkega. 

Mees oli googeldanud usaldust rikkuvat küsimust: «Kuidas saan asukoha jälgimise välja lülitada?» 

Mõistagi ei jätnud naine end kahtluste ja mure küüsi vaid uuris, kus mees tegelikult viibis ja miks ta sellisele küsimusele vastuseid otsis. Alguses ajas mees petmiskahtlused tagasi, öeldes, et külastas massaažisalongi, kuid pikema pinnimise ja vestluse käigus tunnistas üles, et tõepoolest on ta oma naise kõrvalt armukest pidanud. 

Naine küsib nõu, et otsustada kas mees maha jätta või pingutada koos ühise tuleviku nimel. Kuid enda sõnul ei ole ta praegu üldse kindel, kas suudaks meest üldse enam usaldada, olgu siis otsus milline tahes. 

Tagasi üles