Skandaalne raamat paljastab: Meghan Markle kadestas armastatud Briti kuulsuse varandust

Naine
Copy
Meghan Markle oli väidetavalt sõbranna rikkuse peale tohutult kade.
Meghan Markle oli väidetavalt sõbranna rikkuse peale tohutult kade. Foto: Scanpix / AP

Tom Boweri uus raamat «The House of Beckham» räägib muuhulgas ka Beckhamite suhetest teiste kuulsustega. Juba enne ilmumist reedab kohati skandaalseks muutunud teos üht-teist ka selle kohta, kuidas Meghan Markle Victoria Beckhamisse suhtus.

Tom Bower väidab oma uues plahvatuslikus raamatus «The House of Beckham», et Meghan Markle oli pidevalt kummalisel põhjusel ärritunud: nimelt ei meeldinud Markle'ile tõsiasi, et Victoria Beckham oli temast tunduvalt jõukam.

«Selles maailmas sõltub sinu auaste kuulsusest ja jõukusest,» seisab varsti ilmuvas raamatus. «Meghan lollitas end teadmisega, et kuna ta kuulub kuninglikku perekonda, siis on ta sotsiaalsel redelil Victoriast pulgake kõrgemal.» 

«Ta oli ärritunud, kui avastas, et Beckhamitel on tunduvalt rohkem varandust kui tal endal. Inglismaa endise vutitähe perel oli viis kodu, pidev juurdepääs eralennukitele, võimalused purjetada ja palju rohkem raha. Ja temast pidi peagi saama hertsoginna.»

David ja Victoria Beckham jagavad suurt varandust.
David ja Victoria Beckham jagavad suurt varandust. Foto: Shutterstock

Alles selle kuu alguses kirjutasime, et Beckhamite ja Sussexite vaheline sõprus on kestnud aastaid, kuid viimasel ajal on see mõranema hakanud.

Paaride sõprusesse ilmusid praod 2022. aastal, kui endine jalgpallur kutsus prints Williami ja Kate'i oma poja Brooklyni pulma. Kutset oleks soovinud aga Harry ja Meghan.

«Davidi side kuningliku perekonnaga ulatub tagasi Williami ja Kate'ini, nende suhted on alati laitmatud olnud. Seetõttu olid nad pulmakülalistena soositud. Meghan ja Harry polnud kunagi pildis,» ütles toona üks allikas.

Vahetult pärast pulmi pole Meghan enam Victoria disainitud esemeid kandnud. Samal ajal on Kate Victoria esemeid üha enam kandma hakanud, lisades Victoria Beckhami käekoti tagasi oma garderoobi.

Meghan Markle ja prints Harry on ilma jäänud mitmetest sõpradest.
Meghan Markle ja prints Harry on ilma jäänud mitmetest sõpradest. Foto: Shutterstock

Eelmise aasta detsembris nähti Beckhameid heategevusüritusel koos endise USA presidendi Barack Obamaga. «See on järjekordne alandav löök näkku. Obamad olid Meghani unistuste pilet poliitilisele edule ja ta tegi palju tööd, et nende suhteid üles ehitada,» väitis üks allikas. Arvatakse, et Obamad võtsid Harry ja Meghani suhtes sammu tagasi, et näidata austust lahkunud kuninganna vastu.

Victoria Beckhami ja Gwyneth Paltrow sammudes käinud Meghan on juba mõnda aega tegelenud oma elustiilibrändi, American Riviera Orchardi käivitamisega. Eksperdid on aga hoiatanud, et äri võib täielikult läbi kukkuda. «Seda turgu on raske murda, isegi Victorial on olnud takistusi, sest see on nii küllastunud,» ütles brändiekspert Denise Palmer-Davies.

«Kuid arvestades nende tüli, mõtleb skeptik minus, kas Victoria oleks salaja rahul, kui bränd häviks. See oleks ju ülim kättemaks, kas poleks?»

Ühe kuningliku eksperdi sõnul on Beckhamite eemaldumine Sussexitest märgatavalt tugevdanud prints Williami ja kuninga suhteid. Tõendid Davidi tihedatest sidemest kuningas Charlesiga on sel nädalal olnud näha, kui kuningas Charles tegi endisest jalgpallurist The King's Foundation heategevussaadiku – see annab tema rüütliks saamise volitustele hoogu juurde, vahendab The Sun.

Eelmisel aastal üllatas David kuningas Charlesi, kui jalgpallur kinkis talle purgi omatehtud mett, mille järel olevat nad pikalt vestelnud mesinduskirest ja armastusest looduse vastu.

«Kuningas ja David Beckham on oma sarnaste huvide tõttu väga lähedased,» ütles üks allikas.

«See on tema jaoks suur asi ja ta on väga rõõmus. Ta on oma uue rolli suhtes väga kirglik.»

Tagasi üles