NAISE PIHTIMUS Mu kaaslane ütles mu õe kohta midagi, mis pani mind meie suhtes sügavalt kahtlema

Naine
Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: NDAB Creativity / shutterstock

36-aastane naine on veendunud, et tema elukaaslane, kellega ta on koos olnud 17 aastat, on visanud nüüd pilgu peale naise nooremale õele, kasutades tema kohta isegi et alandavaid sõnu. Nüüd on naine seadnud suhte edaspidise toimimise sügavalt kahtluse alla. 

Ükskõik, kas meile meeldib seda tunnistada või mitte, on ilmselt kõigile meeldinud ühel hetkel keegi, kes meile meeldima ei peaks. Võib-olla on tegu oma eratreeneri, võluva üürileandja või hoopis kellegi kolmandaga. Tunnete vastu mõistus juba ei aita! 

Üks anonüümseks jäänud naine jagab internetirahvaga oma lugu sellest, kuidas ta on olnud pikaealises suhtes mehega, kes on viimasel ajal rääkinud väga inetult tema nooremast õest, kasutades seksistlikke väljendeid. See on pannud naise aga suhte tõsidust sügavalt kaaluma.

Redditisse tehtud postituses selgitab naine, kuidas tema suhe on siiani olnud täiuslik. Ta kohtus 38-aastase Mikega siis, kui ta oli vaid 19. Mike on algusest peale olnud suurepärane suhtleja, pannes enda läheduses naist tundma loomuliku ja vabana. Mõistagi on mees veetnud selle aja jooksul palju aega koos naise vanemate ja noorema õe Daisyga. 

Naine kirjeldab, kuidas ta on alati ennast tundnud ebakindlana oma õe läheduses. Kui teda on tihti peetud halliks hiireks, siis õde Daisy on alati kandnud populaarse tüdruku tiitlit.

Veelgi enam, Daisyl ja Mike'il on üllatavalt palju ühist. Neile mõlemale meeldivad Billy Idol ja Kaiser Chiefs ning nad on ka suured spordi- ja kunstifännid. Siiski ei olnud naisel kunagi põhjust midagi kahtlustada – siiani.

«Tulin eelmise nädala alguses töölt koju ja kuulsin Mike'i rääkimas oma sõpradega minu väiksest õest.»

«Nad ei rääkinud temast nagu inimesest, vaid rohkem nagu lihatükist. Mu mees lõpetas kõik need alandavad kommentaarid sõnadega «aga [mu partner] on mu eluarmastus». Justkui oleks see mõeldud asjade paremaks muutmiseks?»

Veelgi enam, Mike on alati tahtnud olla Daisyga sõber. Kusjuures tüdruk ise aga väldib Mike'iga suhtlust, kuna mees olevat liiga tüütu ja pealegi on Daisyl endal oma tüdruk, kellega ta on juba deitinud aastakese.

Naine pole veel oma elukaaslase ega õega sellest rääkinud, kuid tunneb end täiesti nõutuna, küsides netirahvalt nõu.

Mida arvavad inimesed sellest? 

Üks agar kommenteerija kirjutas järgmist: «See on tõesti vastik. Ma tean, et mõned vaidlevad vastu... aga ta on keegi, keda mees on näinud väikesest saati üles kasvamas. See on tema naise õde.» 

Teine lisas: «Äkki see on põhjus, miks su õde tegelikult Mike'i väldib? Mitte, et mees oleks lihtsalt tüütu, vaid võib olla lasub põhjus justnimelt selles?» 

Kallis Postimehe lugeja, mida arvad antud olukorrast Sina? Kuidas peaks naine edasi käituma? 

Märksõnad

Tagasi üles