KURVID LETTI! «Paksude tüdrukute suveks valmis?» Populaarne suunamudija propageerib kehapositiivsust

Naine
Copy

Kehapositiivsust propageeriv sotsiaalmeediatäht Olivia Messina (27) julgustab kõiki vormikaid naisi suvel end mitte liigselt katma, vaid näitama oma kurve uhkusega!

Olivia Messina on tuntud oma kehapositiivse eluhoiaku poolest. 27-aastasel naisel on tänu tema julgustavale ja toetavale sisule üle 390 000 jälgija – ja nüüd on tal fännidele uus sõnum.

Ta näitas uhkelt oma kumerusi ning julgustas teisi sama tegema. Imeilus naine tahab, et inimesed teaksid, et nad ei peaks kunagi oma ilusa keha näitamist pelgama.

Punapea jagas uljast klippi, kus ta tantsib, et näidata, et keegi ei suuda sel suvel tema tuju rikkuda. Olivia on kuulsust kogunud, sest ta räägib väga avameelselt kehakuvandist ja inimestele meeldib tema positiivne lähenemine elule.

«Kes on valmis paksude tüdrukute suveks? Okei, aga tegelikult ma kartsin suve. Kuumemad temperatuurid tähendasid lühemaid riideid, kuid minu ebakindlus sundis mind kandma pikkade varrukatega kampsuneid – ainult selleks, et ma saaksin oma jämedaid käsi varjata. Ma oleksin pigem kannatanud kuumuse käes, kui näidanud teistele inimestele oma vormi,» kirjutas Olivia oma Instagrami kontol.

«Sain aru, et niimoodi elamine on mõttetu. Sest kas kampsuniga või ilma, mu käed on ikkagi paksud ja ma pigem naudin suvist päikest, kui varjan end inimeste eest, kelle arvamus minust ei mängi tegelikult mingisugust rolli.»

«Ma tean, et sel suvel on raske välja minna ja kanda lühikesi särke, lühikesi pükse, kleite ja bikiine. Aga uskuge mind, kui end selleks sundida, siis mõistate, et see pole tegelikult suur asi.»

«Me võime tõesti olla iseenda halvimad kriitikud. Vead ja probleemid, mida me oma kehas leiame – teised võivad neid kiita ja armastada.»

«Ausalt öeldes tunnen ka mina, et minu sisemine rasvafoobia takistas mind elus nii paljusid asju tegemast: sportimast, vabaõhutegevusi nautimast, basseinipidudel käimast – see nimekiri on pikk. Mul oli tõeliselt piinlik olla paks tüdruk ja ma jätsin kõik need suvised tegevused tegemata. Kuid seda enam ei juhtu!»

Tagasi üles