«See oli kui nuga südamesse!» 19-aastase vanusevahega paar võitleb pideva kriitikaga (2)

Naine
Copy

Naine, kes abiellus 19 aastat vanema mehega, on paljastanud, mis tunne on tegelikult olla vanusevahega suhtes - sealhulgas ka selle, kuidas ta oma vanematele uudise edastas.

Emily Stomatuk (28) abiellus abikaasa Michael Justiniga (47) 2023. aasta novembris. Nad kohtusid, kui naine oli 23-aastane ja mees 42-aastane.

Los Angeleses elavalt paarilt küsitakse sageli nende 19-aastase vanusevahe kohta. Nad avaldasid hiljutises TikToki videos, kuidas nad lähedastele oma suhte avalikustasid.

«Mu vanematel oli mõningaid muresid,» tunnistas Emily, kes töötab intensiivraviõena. Ta ütles, et ta oli Michaeliga esialgu lihtsalt sõbrad, kui nad esimest korda kohtusid.

Emily meenutas oma isa reaktsiooni pärast suhtest teada saamist: «Ma kasvatasin sind paremini.». «See oli kui nuga südamesse,» lisas noor naine.

Emily ja Michael'i suhe muutus pandeemia ajal tõsisemaks ja Emily otsustas, et ta vanematel on aeg kallimaga kohtuda.

«Ausalt öeldes ei ole pärast seda päeva ühtegi probleemi olnud,» jagas ta. «Nad nägid, kui õnnelikud me koos oleme.».

Emily lisas, et Michael tõesti hoolitses tema eest sel ajal, sest ta oli veel õenduskoolis ja tema vanemad märkasid kallima pühendumust, vahendab Daily Mail.

«Mul on suurepärane suhe tema isa ja emaga,» lisas Michael ning ütles, et Emily isa kohtleb teda kui oma poega.

TikToki kasutajad jagasid oma mõtteid õnneliku paari ja nende vanusevahe kohta - paljud kostitasid neid toetavate kommentaaridega.

«Minu vanemate vanusevahe on 22 aastat. Minu ja mu kihlatu vahe on 14 aastat. Niikaua, kuni suhtes on austus ja armastus, on kõik hästi,» kirjutas üks kasutaja.

«Ma lihtsalt arvan, et see on nii naljakas, et inimesed jagavad enda arvamusi teie suhte kohta, nagu oleksid nad ise teiega selles suhtes! Ainuke asi, mis loeb, on see, et te olete õnnelikud!» nõustus teine.

2023. aastal paljastasid eksperdid ideaalse vanusevahe paaride jaoks, kes tahavad, et nende suhe kestaks ja see on halb uudis paaridele, kelle vanusevahe on enam kui 5 aastat.

Atlantas asuva Emory ülikooli taaselustatud uuringust selgus, et paarid, kelle vanusevahe on 5 aastat, lähevad 18 protsenti tõenäolisemalt lahku kui partnerid, kelle vanusevahe on sellest väiksem. 20 aastase vanusevahega paaride lahkumineku tõenäosus tõusis aga 95 protsendini.

2014. aastal analüüsisid sama asutuse teadlased oma uuringu raames 3000 inimest. Nad leidsid, et ideaalne vanusevahe oli 1 aasta või vähem, kuna lahutuse tõenäosus oli vaid 3 protsenti.

Tagasi üles