OLED MÄRGANUD? Seda viga teevad mehed Tinderis kõige sagedamini

Naine
Copy
Mehed teevad Tinderis järjepidevalt kindla vea.
Mehed teevad Tinderis järjepidevalt kindla vea. Foto: Shutterstock

Tinderis otsivad endale kas tõsist suhet või lihtsalt ajaviidet väga erinevad inimesed väga erinevate huvidega. Hiljuti tehtud uuringust selgub, et üks kindel huvi võib meeste puhul valusalt kätte maksta.

Mehed, kes hooplevad sellega, et nad on jalgpallifännid, heidetakse Tinderis palju tõenäolisemalt kõrvale kui need, kes armastavad näiteks reisimist. 

Teadlaste sõnul on jalgpallist vaimustuses vaid üks naine 25st ja naised lükkavad suurema tõenäosusega paremale pildid nendest meestest, kes armastavad reisida.

Jalgpall oli naiste huvide pingereas 28. kohal. See näitab, et naised eelistavad hoopis rahulikumat ajaviidet – näiteks raamatu lugemist.

Mehed vähendasid oma võimalusi leida armastus, tunnistades tutvumissaidil oma kirge ka teiste spordialade vastu nagu golf, kriket, ragbi ja poks.

Kuid jõusaalitreeningud osutusid nii meeste kui ka naiste seas äärmiselt populaarseks ja meeldivaks aja veetmise viisiks. Need, kes on jõusaalis käimise oma profiilil esile toonud, said vastassoolt tõenäolisemalt positiivset vastukaja.

Nii meeste kui ka naiste seas oli kolmas kõige populaarsem ajaviide fitness. Seda armastas 21 protsenti meestest ja 14 protsenti uuringus osalenud naistest, vahendab The Sun.

Mood, vein ja enda eest hoolitsemine olid samuti naiste hulgas levinud hobid, kuid need puudusid täielikult meeste huvide nimekirjast, näitas CasinoZonderi Tinderi uuring.

Uuringu kokkuvõttes selgus, et Tinderis jäävad naistele silma eelkõige lõõgastava iseloomuga hobidega mehed.

Märksõnad

Tagasi üles