Halli jume hävitaja: üllatuslik koostisosa kreemipurgis, mis paneb naha õitsvalt kumama

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Copy
Ilutööstus pakub üha uusi üllatusi
Ilutööstus pakub üha uusi üllatusi Foto: Shutterstock

Minu jaoks on aprillikuu rohkem uue aasta algus, kui 1. jaanuar. Kõik saab kevade saabudes uuema ja värskema hingamise - garderoobis vahetuvad kasukad õhemate mantlite vastu ja kreemiriiuli toitvad ja tummised tuubid annavad teatepulga üle kergematele toodetele. 

Tummine talvekreem on väljateenitud puhkusele läinud ja Babor saatis proovimiseks oma uusima uudistoote, põneva seenekreemi. Põhjamaa kliimas varakevadele omane hallikas jume vajab turgutust tõesti ja soovitatud purgike pidi selle vastu võitlema nagu raskekahurvägi. 

Seente kasutamine kosmeetikas on vaikselt alustamas revolutsiooni. Siit ja sealt tuleb uusi tooteid, kus toimeainetena neis kavalaid mükoloogilisi imesid on kasutatud. Etteruttavalt võin öelda, et leidsin endale lemmiku, mis vähendab minu iluarsenali mitme toote võrra. Väga mugav.

Babor on tuntud oma kvaliteetsete nahahooldustoodete poolest ning nende tooted põhinevad sageli uuenduslikel koostisosadel ja teaduslikel uuringutel. Seentega rikastatud  Cleanformance Stress Defense Mushroom Cream pakub nahale niisutust, rahustab, pakub kaitset kahjulike keskkonnamõjude eest ning sobib ka tundlikule nahale. 

Matti purki lahti keerates ohkasin õnnelikuna. See lõhn on minu jaoks jumalik. Palun tehke selle lõhnaga kehatooteid ka, meie kodus hakkab siis veel tihedamini massaažiõhtuid olema. Ülimõnus ja leebe musta tee lõhn. Kui olete kunagi poes teeriiulite vahel üht eriti mõnusat peent aroomi tundnud, siis täpselt selle diskreetne õrn versioon kreemipurgis ongi. 

Foto: Shutterstock

Piimjat tooni kerge kreem töötab minu nahal veel paremini, kui tootekirjeldus lubab. Imendub hetkega, samas on tunda, et naha eest on hästi hoolitsetud. Pärast kreemitamist telefoniga rääkides ei jäänud ekraanile inetut rasvast põsejälge, aga seesama põsk oli ülipehme ja niisutatud. 

Lubadus oli, et see töötab hästi ka meigialuse kreemina, kinnitan ka seda. Aga mis minu jaoks veel kõige toredam ja mugavam - selle kreem on kogu oma tõhususes nii õrn, et kasutan seda üle kogu näo, ka silmade ümbruses ja huultele. Raske seletada, aga seda saab peale kanda hästi õhukese kihina, nii et see ei koorma mu silmaümbruseid, mis tegelikult üsna tundlikud ja pirtsakad on. Sõidan palju ringi ja see on ainult pluss, et kaasaskantavaid topsikuid vähem on. Ei saa salata, et ka kodus olles on mugav, kui ühe purgiga hakkama saan.

Iluspetsialist Evelin Ainomäe tõi välja, et seda kreemi võib kasutada juba alates kahekümnendatest eluaastatest ja ülemist vanusepiiri ei ole. Nüüd kiidab ja kasutab mu ämm ka seda seenekreemi. 

Oh, ja lõpetuseks toon veelkord esile - see kreemi jumalik aroom... 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles