P, 3.12.2023

MAAILMA SUURIMATE RINDADEGA NAINE ⟩ «Ma ei kujuta end ilma 6-kilogrammiste implantaatideta ette»

Christin Krass
, ajakirjanik
Facebook
Comments
Kuvetõmmis Model X Bio Youtube videost.
Kuvetõmmis Model X Bio Youtube videost. Foto: Models X Bio Youtube

Modell, kes väidab, et tal on «maailma suurimad rinnad», jagas, kuidas on elu hiigelrindadega. Lorena Fabiana Colotta, tuntud ka kui Sabrina Sabrok, jõuab oma kurvika figuuri ja ilukirurgiast «kinnisidee» väljanägemise tõttu regulaarselt meediasse. Kuigi tema 85TTT suuruses rinnad pälvivad suurt tähelepanu, paljastas ta nüüd, et on hädas oma rindade raskusega.

25-aastaselt läks modell esimest korda noatera alla ja lasi enda rindu suurendada. Suuresti sellepärast, et ta oli väidetavalt väsinud oma «lamedatest tissidest».

Sellest ajast peale on tal ainuüksi rindadele tehtud 15 operatsiooni, mis on praeguseks maksnud pea 100 000 eurot, kusjuures iga rind kaalub hinnanguliselt 6 kg.

Kuid nüüd on kirurgid soovitanud 52-aastasel naisel eemaldada oma armastatud implantaadid, kuna see mõjub valusalt tema seljale.

«See on avaldanud mõju kogu mu elule, sest ma ei saa seda valu ignoreerida,»ütles Sabrina. «Kuigi arstid soovitavad mul tohutud implantaadid eemaldada, ei näe ma end ilma nendeta ette. Tunnen end nende eemaldamise pärast halvasti ja ma tõesti ei taha seda teha.»

«See mõjutab minu meelt, sest usun, et kogu mu karjäär on minu implantaatide tõttu kasu saanud, seega hindan neid väga. Viimase võimalusena vähendan neid vajadusel,» lisas ta. 

Endisele õpetajale ja Playboy modellile Sabrinale on äärmiselt oluline püsida nooruslik. «Ära joo alkoholi, sest see on ülitähtis, kuna see kuivatab nahka, mida keegi ei taha. Järgige, et teil oleks palju vett, et nahk jääks täielikult hüdreeritud ja ärge suitsetage, sest see muudab teid vananemaks kiiremini. Tervislik toitumine on samuti ülitähtis, et tagada kõigi naha jaoks vajalike vitamiinide tarbimine.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles