VAATA VIDEOT MTV videoauhindade gaalal läks kahe maailmakuulsa artisti vahel tuliseks sõnavahetuseks (1)

Christin Krass
, Ajakirjanik
Copy
Megan Thee Stallion MTV videoauhindade gaalal teisipäeval, 12. septembril 2023
Megan Thee Stallion MTV videoauhindade gaalal teisipäeval, 12. septembril 2023 Foto: Charles Sykes/AP

Täna varahommikul Ameerika Ühendriikides New Jersey osariigis toimunud muusikamaailma suursündmusel MTV videoauhindade jagamisel puhkes tuline sõnasõda räppar Megan Thee Stallioni ja laulja Justin Timberlake'i vahel.

Saidil X (endises Twitteris) hakkasid levima üritusel tehtud videojäädvustused, mis näitavad kahe laulja ägedat sõnavahetust. Videos on näha, kuidas Megan end kulisside taga korda seab, kui ühel hetkel möödub temast Tennessee popstaar Justin Timberlake. Justin ütleb räpparile midagi, mille peale naine silmnähtavalt ärritub.

Timberlake lahkus, kuid sellega fännid jonni ei jätnud. Xi platvormil on tekkinud tuline arutelu selle üle, mis võis põhjustada ootamatult kahe laulja vahel lahkheli.

Üks kasutaja imestab: «Kas Justin Timberlake ütles midagi, et Megan Thee Stallionit vihastada? Me pole sulle ikka veel andestanud selle eest, mida sa Janet Jacksoniga tegid. Kas meil on probleem?»

Postituses viidati 2004. aasta NFLi poolaja kurikuulsale etendusele, mille käigus Justin rebis otseeetris esinemise ajal Janet Jacksonil rinna paljaks.

Keegi teine kirjutas: «Me ei tea, mida Justin Timberlake Megan Thee Stallionile ütles, aga me oleme naise poolel!»

2023. aasta MTV videoauhindade gaala peeti New Jerseys Newarkis Prudential Centeris 12. septembril 2023. Saadet juhtis Nicki Minaj, kes oli selles rollis teist aastat järjest. Taylor Swift oli enim nomineeritud ja auhinnatud artist, kes võitis oma üheteistkümnest nominatsioonist üheksa kategooriat. Võitjate seas olid veel Shakira, Selena Gomez koos Remaga ja paljud teised.

Tagasi üles