K, 4.10.2023

MUL ON KÕRINI ⟩ Huulteltlugeja paljastas Harry sõnad Charlesi kroonimisel

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Facebook
Comments
Prints Harry lahkumas Westminster Abbeyst
Prints Harry lahkumas Westminster Abbeyst Foto: Dan Charity/AP/Scanpix

Prints Harry esindas täna oma isa Charles III kroonimisel oma perekonda üksinda. Abikaasa Meghan Markle jäi lastega Californiasse.

Tänast kroonimispidu loodeti kui võimalikku lepitusvõimalust Harry ja teiste pereliikmete vahel. Kuid printsi visiit kodumaale jäi nii napiks, et teadaolevalt ei vahetanud ta näiteks vend Williamiga ühtegi sõna. 

Pandi tähele, et üksik Harry püüdis küll vahepeal head nägu teha, aga enamasti oli tema ilme morn ning isegi kurblik. Kehakeele eksperdi sõnul paistis, nagu vajaks prints üht toetavat õlga ja sooja kallistust. 

Huultelt lugeja vaatas samuti üle Harry lühikesed sõnalised kontaktid. Kirikusse sisenedes tervitas prints mõnd sugulast, vahetades ühe-kahesõnalisi viisakusi. Tseremoonia ajal istus ta kolmandas reas, oma nõbu, printsess Eugenie, abikaasa Jack Brooksbanki kõrval ja vahetas temaga mõned napid laused. 

Eksklusiivselt Daily Starile jagas ekspert hetke, kui Jack küsis Harrylt: «Olete kohtunud?» Seejärel vastas Harry: «See on kurb. Mul on kõrini, olen proovinud temaga rääkida.»

Omavahel võõrdunud vendadel Williamil ja Harryl omavahelist kontakti ei olnud, nagu ennustas juba varasemalt kuninglik biograaf Tina Brown: «Ma ei usu, et nende vahel kroonimisel mingit suhtlust tekiks.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles