E, 29.05.2023
SUUR GALERII ⟩ TFW parimad riietujad võitsid südameid Ukraina teema, värvi ja paljastustega
Tallinn Fashion Week
Meigikunstnik Anastasiia Marchuk tuli moenädalale kostüümis, mis väljendab toetust Ukrainale ja meenutab moepidulistele - sõda pole siiani lõppenud! Kostüümi autoriks on Anastasiia ise. Foto: Erlend Štaub/TFW
Facebook Twitter
Comments
  • Lisatud moeproffide soovitused – kuidas pilke püüda?
  • Riietus on võimalus ennast väljendada ja sõnumeid edastada.
  • Galeriis sel korral vaid üks härra. Mehed, TFW-l on ometi kõik lubatud!

Tallinn Fashion Week on unikaalne sündmus – moodi näeb publiku seas isegi rohkem kui laval. Koos on kogu linna parimad riietujad, lisaks moeprofid piiri tagant. Pääseda sellises seltskonnas parimate riietujate sekka – vot see on juba saavutus! Ja siin on 16 vapustavat komplekti! Sinna tullakse end näitama, teisi vaatama, uusi ideid tankima ja teisi inspireerima. 

Tallinn Fashion Weekile tullakse ennast näitama, teisi vaatama, uusi ideid tankima ja teisi inspireerima. Ja inimeste moenälg on tohutu – ammu pole nähtud nii puupüsti täis saale ja viimase kohani välja müüdud moeetendusi.

Loe ka: Moenädalal uue pepuga uhkustanud kaunitar: «See kõik on täiesti naturaalne!»

Samuti ka mitte nii palju sära, rõõmu ja julgust moepubliku seljas. Leia ennast ja oma sõbrad!

Meigikunstnik Anastasiia Marchuk. 
Meigikunstnik Anastasiia Marchuk. Foto: Erlend Štaub/TFW

Meigikunstnik Anastasiia Marchuk tuli moenädalale kostüümis, mis väljendab toetust Ukrainale ja meenutab moepidulistele – sõda pole siiani lõppenud! Kostüümi autoriks on Anastasiia ise.

Riia fashionista, stilist ja mõjuisik Žanna Dubska.
Riia fashionista, stilist ja mõjuisik Žanna Dubska. Foto: Erlend Štaub/TFW

«Coolest girl ever» on Riias igaühele tuntud fashionista, stilist ja mõjuisik Žanna Dubska, kel ainuüksi Instagramis on ligi 30 000 jälgijat. Särtsakas värvipomm teenis pilke nii ulja peakatte kui elurõõmsate kontrastidega.

Tahad pilke püüda? Tee nii!

Moeprofid teavad nippe, kuidas särada ja silma jääda. Tallinn Fashion Weekil, kus koos on tõenäoliselt kogu linna parimad riietujad, teevad nad nii:

  1. Uju trendile vastuvoolu. Võid kindel olla – kui miski on parasjagu moes, ei ole sa tõenäoliselt ainus, kes seda kannab. Silmajäämiseks on aga unikaalsus esimene trump.
  2. Kasuta peakatteid. Kaabusid, juuksekroone, lilli ja kõike muud kannavad ainult julged. Ja neid on alati vähemuses. Kõige pilkupüüdvam osa pähe või õlgadele ning märkamatuks jääda on võimatu! (Tõsi, esireas moeetendust vaadates võtab viisakas fashionista oma peakatte ära, et ka tagumised midagi näeksid)
  3. Värv on energia. Julgelt värve kasutades ja eriti just julgelt värve kombineerides saavutad võimsama efekti. Siin maailmas piire pole, anna fantaasiale vaba voli. Mida enneolematum ja värskem tulemus, seda põnevam!
Mari-Liis Meremaa.
Mari-Liis Meremaa. Foto: Erlend Štaub/TFW

Mari-Liis Meremaa jaoks on Tallinn Fashion Week poolaasta tipphetk, milleks valmistuda. Kodumaise moedisaini kirglik austaja kannab Tanel Veenre türkiistuunikat ja Peapeenra juuksekrooni – selline massiivne ehe valmis julge naise eritellimusel.

Annalisa Kesküla. 
Annalisa Kesküla. Foto: Erlend Štaub/TFW

Ebamaiselt säravas üleni litritega tikitud popkunstikleidis tuli moepeole tantsija, modell ja sotsiaalmeedia täht Annalisa Kesküla. Kunstiteos, mida ta kannab, pärineb Aili Raudsepa loomingust. Pane sellele pöörasele talendile kindlasti silm peale!

Sama komplekt ilma jakita – litritega tikitud popkunstikleit.
Sama komplekt ilma jakita – litritega tikitud popkunstikleit. Foto: Erlend Štaub/TFW
Tom Schevelin-Repnau. 
Tom Schevelin-Repnau. Foto: Erlend Štaub/TFW

Moenädala põnevaima härrana pääses parimate riietujate sekka Pariisis, Milanos ja Helsingis tegutsev juuksestilist Tom Schevelin-Repnau. Komplekti pani kokku Tom ise ja aplausi väärib nii koloriit, siluett kui iga ese eraldi. Nii ägedat ajaloolis-militaarset kevadmantlit pole moenädalal veel nähtud!

Kelly Sildaru.
Kelly Sildaru. Foto: Erlend Štaub/TFW

Sädelev sporditäht Kelly Sildaru tõestab, et moeka ja pilkupüüdva komplekti saab vabalt kokku panna ka tänavamoe märkidest, kui sul jätkub julgust ning terast stiilisilma. Pluus on Zara, mündikarva püksid Roxy kollektsioonist. Eraldi toovad plusspunkte aksessuaarid – daamilik kott, kontrastiks tossud ja veel omakorda vastandiks rokilik puusakett. Üldmule – hooletult hoogne, just nii vabalt tasubki oma riideid kanda!

Diana Denissova.
Diana Denissova. Foto: Erlend Štaub/TFW

Moedisainer Diana Denissova suvine teksakomplekt on tema enda ümber disainitud vanadest pükstest. Daam jumaldab erksaid aksessuaare, mida sel korral on lisatud nii palju, kui mahub ja siis veidike veel lisaks. Aga kübarate kohta ütleb naine kirglikult: «Oo, kübarad! See on mu elu! Mis oleks päev väärt ilma ilusa kübarata?» Tõeline daam.

Katta II Grüner (vasakul) Riina Suhotskaja (paremal).
Katta II Grüner (vasakul) Riina Suhotskaja (paremal). Foto: Erlend Štaub/TFW

Vaatamisväärsed sõbrannad – kunstnik Katta II Grüner kannab Marilin Sikkali värskest kollektsioonist pärinevat tuunikat, millel kujutatud tema enda loodud maal. Staartreener Riina Suhotskaja aga särab Siret Designi tikitud litterpluusis, millele sekundeerib otse mägedest toodud tirooli jakk.

Katrin Pihela.
Katrin Pihela. Foto: Erlend Štaub/TFW

Igal moeüritusel särav fashionista ja äridaam Katrin Pihela kannab selle kevade kuumimat moemärki, mida kaubandusest võimalik saada loomulikult on see kleit Stine Goya kollektsioonist. Kaubamaja uus moemagnet on juba Tallinna kihama pannud. Kuid kirsiks tordil on pastelsed lillad sukad ja sama tooni lahtised kingad – see on juba stilistika meistriklass!

Katrin Tust (vasakul) Kaidy Joala (paremal).
Katrin Tust (vasakul) Kaidy Joala (paremal). Foto: Erlend Štaub/TFW

Mustreid ja värve Buduaari tiimist – paremal Katrin Tust ülinaiselikus Cavalli kleidis, vasakul Kaidy Joala, kelle erkoranži pükskostüümi liigitaks iga moesõber esimesel pilgul Liina Steini loomingu hulka. Kuid polegi nii – hoopis Zara. Kes otsib kevadeks head ideed, siis jätke meelde.

Artist Svndra.
Artist Svndra. Foto: Erlend Štaub/TFW

Kõige põnevam must! Artist Svndra lõi moenädalal laineid Londonis karjääri tegeva Eestist pärit disaineri Kristian Steinbergi kleidis, millega loovad ulja kontrasti kaks Pipi patsi. Kaugelt nagu prügikott, lähedalt nagu vapustav meistriteos. Priima!

Mervi Kala.
Mervi Kala. Foto: Erlend Štaub/TFW

Kõige põnevam valge! Loomulikult see polegi tegelikult valge, vaid õhkõrn lavendlitoonis Siret Designi pärlitega tikitud kleit, milles Mervi Kala parimate riietujate ridadesse purjetab. Kergelt nagu kevadtuul.

Aiki Niinemets.
Aiki Niinemets. Foto: Erlend Štaub/TFW

Rokk ja roosa pits – modell Aiki Niinemets kuulub selle osa sekka moepublikust, kes alati vaatamisväärsusena saabub. Sel korral pealaest jalatallani roosas pitsis, isegi pikad kindad on samast kangast. Kuid veidi must ja mässumeelsust tasakaalustab koketerii.

Sotsiaalmeedia täht Natalja Zjuzkova.
Sotsiaalmeedia täht Natalja Zjuzkova. Foto: Erlend Štaub/TFW

Päeva paljaim. Sotsiaalmeedia täht Natalja Zjuzkova kannab ihukarva läbipaistvat catsuit'i, mis katab kergelt markeerides vaid strateegilised kohad. Komplekti täienduseks on naine valinud hirmkõrged stripparikingad. Eripreemia bravuurikuse ja uljuse eest.

Vaata ära kogu suur ja sädelev galerii, leiad sealt veel 312 võrratut pilti nii publikust kui moest!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles