L, 10.06.2023

STAARIDE JUUKSUR ANNAB NÕU ⟩ Nende kolme nipiga saad juuste kahususest edukalt lahti

Naine
Facebook Twitter
Comments
Foto: Shutterstock

Lokkis juustega naised teavad, kui suur ahvatlus on pidevalt sirgendaja järele haarata, et juuksed puhvis ja kahused ei tunduks. Loomulike lokkide hooldamine on küll aeganõudev, kuid samas seda igati väärt. Kuulsuste juuksur Sabrina Porsche annab kolm näpunäidet, kuidas kevadele naturaalsete ja kaunite lokkidega vastu astuda.

1. Eelista palsami asemel juuksemaski

«Üks möödapääsmatumaid osi minu juuste ilurutiinis on nende niisutamine,» räägib Porsche. Naine toob välja, et kasutab sageli tavalise palsami asemel tugevalt niisutavat juuksemaski. Juuksur märgib, et lokkis juuksed kipuvad murduma rohkem kui teised juuksetüübid, seega on oluline alustada nende niisutamist ja tugevdamist juba duši all.

2. Ära säästa juuksehooldustoodete pealt

«Parim viis kuivatada oma juukseid volüümi kaotamata, on kasutada pärast juuste pesemist mõningaid juuksehooldustooteid,» sõnab Porsche. Naise isiklik lemmiknipp on kanda pärast pesu juustele juustesse jäetavat palsamit, sest see jätab juuksed mõnusalt pehmeks ja niisutab neid. Seejärel tasub juustesse kanda mõnda stiliseerivat toodet, näiteks vahtu või kreemi, mis annab lokkidele tugevama vormi ja aitab neil paremini säilida. Kui oled iga loki stiliseerinud ja defineerinud, lase neil õhu käes kuivada.

3. Jälgi enda juuksetoodete koostisosi

Juuksetooteid ostes tasub vaadata, mida need sisaldavad. Mida rohkem looduslikke koostisosi, näiteks erinevaid õlisid juuksehooldustootes on, seda parem mõju sellel juustele on. Samuti tasub vältida parabeene ja sulfaate sisaldavaid tooteid, sest need avaldavad juustele kahjulikku mõju.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles