Kui pumba tööle lülitad, on pump automaatselt stimuleerimisfaasis, mis jäljendab beebi loomulikku imemisviisi, et piim voolama hakkaks. Kaks minutit ja see lülitub automaatselt ümber väljutusfaasile. Nutikas, mis? Loomulikult saad neid ümberlülituste aegu ise ka kergelt ekraanile vajutades muuta. Ekraanilt on ilusti näha, kummas režiimis oled. Lola Lykkega saab reguleerida nii imemiskiirust kui vaakumit eraldi. Võimalus nii kiirust kui vaakumit eraldi reguleerida, annab võimaluse panna pump tööle umbes täpselt samuti kui seda teeb laps ise.
Minu jaoks oli ka väga hea, et pumbal oli mälu, mida mul endal esimestel nädalatel peale sünnitust ei olnud. See jättis minu eest meelde minu kõige sagedamini kasutatud režiimid ning pumba tööle vajutades hakkas see automaatselt just õiges režiimis toimetama. Samuti ei lasknud see end pumpama unustadagi, sest see näitab terve aja ekraanil pumbatud aega. Ideaalne seadeldis “mom brain” eluetapi puhul.
Tänu suunamudijatest emmedele, teadsin juba tellides, et tuleb võtta ka rinnapiima säilituskotid. Miks? Sest see teeb elu jälle nii lihtsaks. Nimelt on Lola & Lykkel olemas pisike adapter, millega saad säilituskoti kinnitada pumba külge ja pumbata piima otse kotti. Ei mingeid pudelite pesu või ümbervalamist. Kotile kork peale, kuupäev ka ja viskan lihtsalt külmkappi. Hiljem, kui vaja piima kasutada, sulatan ja keeran sama adapteri abil koti külge lutipudeli luti. Jah! Lugesid õigesti. Jah, sa saad sellest samast kotist last ka veel otse toita. Taas, ei mingit pudelimajandust. Kotis piim võtab külmikus või jahutuskotis kaasa võttes tunduvalt vähem ruumi kui pudelites või topsides.