T, 21.03.2023

Channing Tatum: ma ei tea veel, kas avaldada tütrele oma saladus minevikust

Naine
Channing Tatum: ma ei tea veel, kas avaldada tütrele oma saladus minevikust
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: TOM NICHOLSON/Reuters/Scanpix

Näitleja Channing Tatumit on ees ootamas huvitav vestlus oma üheksa-aastase lapsega. «Super-Mike'i viimase tantsu» staar rääkis hiljuti sellest, kuidas ta ühel päeval peab arutama oma minevikku tütre Everlyga, kelle hooldusõigust ta jagab eksnaise Jenna Dewaniga. Tema tegelaskuju Mike «Super-Mike'i» filmiseerias on ju inspireeritud näitleja enda kogemusest, kui ta 18-aastaselt Floridas stripparina töötas.

Tatum avaldas hiljutises intervjuus, et kuigi ta pole tütrega oma minevikust veel rääkinud, plaanib ta seda tulevikus teha. «Kui ta on piisavalt vana, et neid filme vaadata, siis peame selle vestluse,» ütles ta. «Ma kavatsen talle rääkida, et ma ei teinud seda vaid filmides, vaid olin ka päriselt strippar. Ma ei hakka talle valetama.»

Näitleja avaldas juba ammu, et ta on endine strippar, mida näitavad ka tema oskused «Super-Mike’i» filmides. Enamik filmist põhineb tema isiklikul kogemusel.

Tatum, kes on praegu suhtes Lenny Kravitzi tütre Zoëga, rääkis hiljuti avameelselt, kuidas on eksabikaasaga koos last kasvatada pärast nende lahkuminekut 2019. aasta lõpus. Tema sõnul oli nende lahkuminek esialgu tohutult hirmutav, kuid lõpuks oli see täpselt, mida ta vajas. «Ma lihtsalt loobusin kõigest ja keskendusin tütrele. See oli tõesti parim võimalik asi, mida ma sain teha. Meist on saanud nüüd parimad sõbrad.»

Channing Tatum mängib ka menuka «Super-Mike’i» filmifrantsiisi kolmandas osas – «Super-Mike’i viimane tants». Esimese filmi taga olnud kriitikutelt ja publikult kiita saanud loominguline meeskond on ühinenud taas, et luua maagiat. Channing Tatum astub üles Mike Lane’i rollis ja lavastaja Steven Soderbergh naaseb Reid Carolini kirjutatud stsenaariumiga. Tatumi kõrval särab Salma Hayek Pinault («Gucci tragöödia», «Palgamõrvari naise ihukaitsja»).

Foto: Apollo Kino

Mike Lane (Tatum) astub taas lavale pärast pikka pausi, mis järgnes tema näpud põhja jätnud äritehingule, sundides teda vaid juhuesinemisteks Florida baarides. Pärast kohtumist Floridas jõuka suurilmadaamiga (Hayek Pinault), sõidab Mike temaga Londonisse, kus talle tehakse pakkumine, millest ta ei suuda keelduda. Kas Mike ja tema tuliuus tantsumeeskond on võimelised täitma daami tõelist plaani, kui kaalul on kõik?

Sul on võimalus näha seda filmi meeleolukal kinoõhtul enne kõiki teisi. Postimees Naine ja Apollo kino kustuvad sind Apollo naistekale kolmapäeval, 8. veebruaril kell 18.30.

Apollo naistekas on kinoõhtu, kuhu on oodatud kõik, kes väärtustavad eksklusiivsust, head seltskonda ning vinget meelelahutust! Haarake kaasa oma parimad sõbrannad ja veetke koos auhinnaloosi ja hea filmi saatel üks meeldiv õhtupoolik! Pileti saad osta siit!

Märksõnad
Tagasi üles