IMELIK VÕI ÄGE? ⟩ Põhjus, miks võtta duši alla apelsin kaasa (1)

Naine
Copy
Foto: Shutterstock

Kui sa mingil põhjusel armastad veidralt dušši võtta, siis siin on värske trend mida proovida: apelsinidušš. Mida see siis tähendab? Väga lihtne: duši all tuleb süüa apelsini. Ja mis kasu sellest saama peaks? Loe altpoolt!

Apelsiniduši pooldajad vannuvad, et see on ürgne kogemus, sest meie loomalikud instinktid aktiveeruvad. Igapäevaelus sööme me apelsini hillitsetud kombel, sest me ei taha, et see igale poole pritsiks ning nägu ja sõrmed kleepuksid. Duši all aga võime küüned viljalihasse suruda, suuri apelsinitükke suhu toppida ja lasta kleepuval mahlal südamerahuga mööda nägu ja keha voolata. See ei häiri meid üldse, sest soe veejuga uhab väiksed viljalihatükid ja nilge vedeliku minema.

Ilma naljata: sel on terve fännide kogukond!

Duši all saad nautida apelsini loomalikult, nii nagu loodus on seda mõelnud, vannuvad fännid. Lisaks oled sa oma loomulikus olekus: alasti. Ebatraditsiooniline dušielamus on leidnud Redditis lausa 80 000 fänni, kes jagavad oma kogemusi ja apelsiniga dušipilte. Lisaks annavad nad ka üksteisele nõu.

«Valmistun esimeseks apelsinidušiks. Olen närvis ja elevil,» kirjutas üks inimene foto alla, kus on näha vannitoariiul pesemisasjade ja apelsiniga. «Pane apelsin enne külmkappi, siis on ta homseks külm ja prink,» soovitasid kogenumad. «Külma apelsini mahl mööda keha voolamas on osa kogemusest.»

Üks uustulnukas tundis aga huvi, mida teha apelsinikoortega. «Kas ma koorin ta enne ära?» uuris ta.

«Duši all tuleb koorida, see on osa kogemusest! Võta väike kauss või Tupperware nõu kaasa,» andsid teadjamad nõu. Mõni viskas koored aga põrandale ja korjas need pärast kokku, nautides apelsinilõhna.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles