R, 31.03.2023

KAS OSKAD ARVATA? ⟩ Põhjus, miks meestele ei meeldi, kui naine on seksi ajal peal

Naine
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

On mõned seksipoosid, mis naiste hulgas on populaarsed, kuid mehed ei jaga seda vaimustust. Allpool on kirjas mõned näited.

Seks püstijalu

Ehkki mõte on erutav, ei ole see mehele mugav asend – eriti kui ta on sinust hulga pikem. Paljudel meestel on raske niimoodi seksile keskenduda. See kehtib ka seksi kohta duši all, kus on kitsas ja libe ning võib valusasti kukkuda.

Keerulised poosid

Kui asi puudutab seksi, on mehed üsna sirgjoonelised. Neid ei huvita «Kamasuutra» asendid, mille jaoks tuleb enne juhiseid lugeda, et aru saada, mispidi end väänama peab. Nad eelistavad poose, mis ei vaja palju selgitusi.

Naine peal

Lihtsalt istud ja naudid – võiks ju arvata, et enamiku meeste meelest on see mõte väga ilus. Tegelikult see aga pole nii. Ja mitte seetõttu, et nad eelistaksid olla aktiivne pool, vaid hoopis sellepärast, et naise kiired liigutused panevad nad oma peenise pärast värisema. Mõtted murdunud meheaust peletavad seksiisu kaugele, kirjutab Cosmopolitan.

Lusikas

Tohoh, kas isegi väike mõnus lusikas ei sobi? Nii on, sest liikumine on piiratud ja samuti ei näe partneri nägu. Võib-olla on ta üldse seal magama jäänud, aga mees ikka toksib. Pole just erutav mõte.

Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Märksõnad
Tagasi üles