KARM ⟩ Värske seksiuuringu tulemus seab mehed eriti halba valgusse

Naine
Copy
Foto: Shutterstock

Paljudel naistel on raske orgasmi saada – uus uuring väidab, et see on meeste süü. Sekslelude tootja Lovehoney korraldatud uuring leidis, et naistel on teiste naistega seksides hulga lihtsam orgasmi saada, kui meestega sängi jagades.

Uuringust selgus, et naised, kes identifitseerivad end geidena, saavad rohkem orgasme kui heterod. Pooled LGBT+ kogukonda kuulunud uuringus osalejatest olid kogenud esimest orgasmi enne 18. eluaastat, mis on 14 protsenti rohkem kui heteroseksuaalidel. «Mehed on voodis halvad,» kõlas lõplik järeldus.

Üks täiskasvanud heteroseksuaal 20-st ütles, et ta pole kunagi orgasmi saanud. Andmetest selgus ka, et vaid 24 protsenti naistest said orgasmi penetratsiooni tagajärjel, võrreldes pea poolega (45%) meestest.

Ja mehed olid naistest kaks korda suurema tõenäosusega saanud alla 18-aastasena oma esimese orgasmi, kui nad seksisid, vahendab Daily Star.

Seksikoolitaja Javay Frye-Nekrasova ütles, et orgasmilõhe ületamiseks tuleb anda inimestele põhjalikud teadmised keha kohta ja õpetada avatust partneritega. «Kui tunned end seksist rääkides mugavalt, saad partnerile öelda, mis sulle meeldib, mida sa tahaksid teisiti teha ja kuidas asja parandada.»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles