R, 9.12.2022

VAATA PILTE ⟩ Naine väldib lapse kooliüritusi, et mitte oma kuuma ametit paljastada

Naine
Naine väldib lapse kooliüritusi, et mitte oma kuuma ametit paljastada
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

35-aastane Mayara Lopes on endine koristaja, kes tundis, et peab poja nimel oma elus midagi muutma. Ema ja poeg ei elanud varasema nigela palgaga kuidagi ära, mistõttu tuli naisel tõsine kannapööre teha.

Uhke Mercedesega sõitev brasiillanna ütleb, et tema poeg on põhjus, miks ta nii kõvasti tööd rabab. Kuid hoolimata sellest, et naine on eluga üsna kenasti järje peale jõudnud, tunnistab ta siiski, et tema elu pole alati meelakkumine olnud.

«Ma olen üksikema ja mul pole tegelikult kellelegi loota,» sõnab ta. Täiskasvanutele mõeldud OnlyFansi kaudu teenitav tulu võimaldas tal oma lapsele hea haridus lubada, samuti saab naine nüüd poja jaoks alati kodus olemas olla.  Nagu ta ise ütleb – see on ideaalne töö! 

Naine meenutab, et koristajana töötades pidi ta sageli oma poja pikkadeks tundideks üksi koju jätma. Lõpuks asutas naine ka oma koristusfirma, kuid üsna pea avastas ta veelgi tulusama ameti – täiskasvanutele mõeldud sisu tootmise.

Selleks, et Mayara poeg ei peaks ema ameti üle piinlikkust tundma, hoiab naine võimalikult madalat prfiili. Näiteks ei käi ta oma poja kooliüritustel.

«Mind on mu ameti pärast nii palju kordi diskrimineeritud,» tunnistab Mayara. Koristajaameti vahetamine palja ihu näitamise vastu on naise sõnul olnud seda väärt.

«Kõik on võimalik, kui pingutada. Mulle meeldib reisida ja samal ajal raha teenida. Ma saan ise planeerida oma ajakava ja rahaline vabadus on lihtsalt hämmastav.» Samuti tunnistab ta, et selline töö on privileeg ja oskus, mida paljudel inimestel pole ning ta on selle üle uhke.

Märksõnad
Tagasi üles