R, 9.12.2022

PILK PEALE! ⟩ Selgus suhtes naiste populaarseim seksuaalfantaasia

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Selgus suhtes naiste populaarseim seksuaalfantaasia
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Suur osa seksist toimub peas. Kes poleks olnud kasvõi teismelisena armunud mõnesse sportlasesse või popstaari. Seksuaalsuse arengus on suur osa fantaasiatel. 

Püsisuhtes olevate naiste populaarseimaks seksuaalfantaasiaks osutus intiimsus võõra inimesega, teatas The Sun.

Kanada tutvumissaidi AshleyMadison läbi viidud uuringust selgus, et iga teine ​​naine fantaseerib püsipartneriga seksides salaja teisest mehest. Veelgi enam, seitse protsenti küsitletutest tunnistas, et mõtleb võõrale inimesele iga kord oma partneriga seksides.

Psühhoterapeut Lucy Beresford selgitas selliste fantaasiate populaarsust sellega, et tüdrukute seksuaalne küpsemine toimub muu hulgas erootiliselt värvitud mõtete abil ligipääsmatutest armuobjektidest - popstaaridest või sportlastest. «Pole üllatav, et täiskasvanuna ja suhtes võivad naised mõelda kellelegi teisele peale oma partneri, et enda fantaasiaid lennutada,» selgitas ta.

Teiste populaarsete seksuaalfantaasiate hulgas nimetasid abielunaised BDSM-mänge ja allumist. Valdav enamus (94 protsenti) eelistab siiski seksuaalvahekorras romantikat ja hellust. 43 protsenti vastanutest tunnistas, et pole oma partneriga seksiga rahul. Kaheksa naist kümnest ütlesid, et unistavad avatud suhtest.

Märksõnad
Tagasi üles