R, 9.12.2022

Koduhaldjas või lohakas kraamija: sodiaagimärkide parimad ning halvimad perenaised

Naine
Koduhaldjas või lohakas kraamija: sodiaagimärkide parimad ning halvimad perenaised
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kas oled kuulus kodukorrastaja või eelistad oma ajaga midagi muud teha?
Kas oled kuulus kodukorrastaja või eelistad oma ajaga midagi muud teha? Foto: Shutterstock

Ükski inimene ei nõustu suhte alguses tunnistama, et ta pole kodutöödes eriti kõva käsi, ammugi, et korras tuba ning värskelt vändatud hakkliha pole tema esmane prioriteet elus. 

Sodiaagimärkides on mõningaid ühisjooni, mis iseloomustavad nende esindajate suhtumist kodutöödesse. Humoorikas kokkuvõttes võib leida nii mõnedki sarnasused, aga loomulikult ei tasu neid liigse tõe pähe võtta. 

Kaljukits 

Kaljukitse plaanipärasus töötab tema kasuks ka koduses majapidamises. Kõik on rahulikult paika pandud: mees peseb nõusid ja kass koristab üle nädala enda järelt ise. 

Veevalaja

Veevalaja elustiili kirjeldab hästi sõna «lahendus». Tõsi see on, tema kodus laheneb kõik justkui iseenesest ja vaevatult, kõik saab tehtud enne, kui sellest probleem jõuab tekkida. 

Kalad 

Kalakesi liigutav jõud on armastus. Kui ta tunneb ennast hoitu ja armastatuna, on alati vaasis värsked lilled, köögis pirukalõhn ja naine ise kaunis kui lilleõis. Armastuse defitsiit? Tee endale ise võileib ja ära unusta enne seda poes käia. 

Jäär

Juhtida armastav jäär hoiab ohje peos ka kodus. Delegeerimine on tema supervõime ja ta ei tule selle pealegi, et seda oskust kodus mitte kasutada. Tema peamine ülesanne on tulemust kontrollida. 

Sõnn 

Tal on kõik moodsaad vahendid olemas, kuid üldiselt eelistab ta kraamimise asemel hedonistlikult veni juua või raamatut lugeda.

Kaksikud

Kõik mopid, nuustikud, harjad ja imurid võivad kergendatult hingata, kui põhjalik koristustiir tehtud on. Muutliku meelega Kaksik ei plaani neid pärast ühte piinlikult kliinilist koristustuuri niipea uuesti kätte võtta. 

Vähk 

Kui on väärt inimene, kellele muljet avaldada, pingutab vähk sõrad paigast, et talle headmeelt teha. Vähk ei tee seda meeldimise jaoks, tema jaoks on hoolitsemine armastuse väljendus. 

Lõvi 

Kui oskad hinnata glamuurseid uhkeid õhtusööke, parimaid lauanõusid ja säravat kodu, oled lõviga tutvudes õnnega koos. Tema loomuses on näidata kõiges parimat tulemust ja tekitada sensatsiooni. Las kõik kadestavad! 

Neitsi 

Kui ta pähe võtab, et tuba on sassis, peseb Neitsi keset ööd lühtreid või pühib tolmu kasvõi kõhuga. Kõik peab olema tema standardite järgi kodune, õdus ja puhas. 

Kaalud 

Igikestev küsimus ja siiras arutluse objekt: kust tuleb tolm ja miks see õnnetus ja õudus just Kaalude kodu tabab? Kas keegi sooviks abikätt ulatada? 

Skorpion 

Võitleb visalt ja südikalt võõra vaenlase, mustusega. Sealjuures manitseb teisi, et ärgu keegi prahti diivani alla pühkigu ja mustad nõud jalutagu nõudepesumasinasse, just tehti ju kodu korda! 

Ambur 

Maailmas on liiga palju põnevaid asju, et liigset aega kodutöödele kulutada. Robotid ja kiired retseptid on Amburite leivanumber ja väärtuslik teadmistepagas. 

Märksõnad
Tagasi üles