R, 9.12.2022

Number 1 jook lameda kõhu saavutamiseks

Naine
Number 1 jook lameda kõhu saavutamiseks
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kui toitumine ja treening paigas, võib saavutada supertulemusi
Kui toitumine ja treening paigas, võib saavutada supertulemusi Foto: Shutterstock

Jooki, mis iseenesest kõhurasva ära sulataks, pole olemas. Muidugi võib proovida lühikest paastu, kuid sellel võivad olla negatiivsed kõrvalmõjud nii enesetundele kui tervisele ning need ei anna kindlasti püsivaid tulemusi.

Kõige ohutum ja tõhusaim viis kõhurasva kaotamiseks on kombinatsioon trennist ja tervislikust toitumisest. Kuid kuigi seal pole imelist kaalulangetamise koostisosa, on teatud toidud ja joogid, mis võivad aidata teie üldist tervist ja treeninguid saavutada.

Näiteks puu- ja juurviljadest smuutide joomine ei aita üksinda kaalust alla võtta, kuid nende regulaarne joomine koos tasakaalustatud toitumisega annab kehale rohkem kiudaineid ja antioksüdante.

«Go Wellnessi» autori Courtney D'Angelo sõnul on üks parimaid jooke, mis aitab kõhtu lamedamaks saada, kuum piparmünditee. Loomulikult siis, kui lisada see tasakaalustatud menüüga toitumise juurde. 

«Piparmünditee, mida pole magustajatega tuunitud, on kalorivaba jook ja selle looduslikult magusapoolne maitse, mis võib aidata vähendada söögi- ja magusaisu,» ütleb D'Angelo.

Ja piparmünditee ei paku mitte ainult mõnusat kalorivaba jooki, vaid on ka täis toitaineid, mis võivad aidata kaalust alla võtta. «Piparmündil on viirusevastased, antibakteriaalsed ja põletikuvastased omadused,» ütleb D'Angelo. «Ning kuna see toimib põletikuvastase ainena, võib see aidata parandada ka seedimisprobleemide korral.»

Parim viis kõhurasva põletamiseks on leida treening, mida armastad ja soovid regulaarselt teha, toitudes samal ajal mitmekülgselt ning tervislikult. See on kõige turvalisem ja jätkusuutlikum viis kehakaalu püsivate muutuste nägemiseks. Ja siis lisaks sellele, kui soovid, et üks maitsev jook sellel kaalulangetusteekonnal aitaks, võib appi võtta piparmünditee ning tulemusi oodata.

Märksõnad
Tagasi üles