R, 9.12.2022

ALATI MOODNE ⟩ Stilist avaldas juuksevärvi, millega näed välja nagu miljonär

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Stilist avaldas juuksevärvi, millega näed välja nagu miljonär
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kes ei tahaks kaunis välja näha
Kes ei tahaks kaunis välja näha Foto: Shutterstock

Londoni stilist Gemma Smidmore avaldas ajakirjale Glamour antud intervjuus juuksevärvi, mis annab selle kandjale alati luksuslikult väljapeetud välimuse. 

Selleks võimsaks tooniks on kašmiirblond. «Viimasel ajal on kliendid palunud mul keskenduda pehmematele heledatele toonidele,» rääkis juuksur.

Smidmore’i sõnul ei ole see toon ühtlaselt juukseid kattev vaid segu soojadest ja külmadest toonidest, et anda juustele volüümi ja sära. Lisaks muudab see värvitoon üldpildi visuaalselt stiilseks ja luksuslikuks. «Milline blondiin ei taha, et tema soeng kallis välja näeks?» küsis juukseekspert retooriliselt temaga vestelnud ajakirjanikult. 

Juuksetoon, mis ei vea alt
Juuksetoon, mis ei vea alt Foto: Shutterstock

Kokkuvõtteks märkis spetsialist, et kašmiirblondiks värvimine on ka juustele üsna säästlik. Nimelt ei kahjusta selliselt värvimine juuksekiude, kuna värvainetele pole vaja lisada suures koguses pleegitusainet. Samas hoiatas Smidmore väljaande lugejaid, et nimetatud värv vajab hoolt nagu kõik teised toonid. Seetõttu soovitas ta teha regulaarselt toitvaid juuksemaske.

Juustehaldjas rõhutab samas, et mitte kõik blondid toonid ei ole kašmiiritooni efektiga. Näiteks soovitab ta vältida oksüdeerunud kollakaid varjundeid ning soovitab vältida liiga ebaloomulikult heledaid kiharaid. «Selline soeng ei kaunista kedagi, aga lõhub samas juukseid.»

Märksõnad
Tagasi üles