R, 9.12.2022

JULM PETTUS ⟩ Naine arvas, et tema poeg suri sünnitusel, kuid tegelikult...

Naine
Naine arvas, et tema poeg suri sünnitusel, kuid tegelikult...
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. Foto: Shutterstock

Hiinast Jiangsu provintsist pärit Zhang Caihong sai äsja teada, et tema nõbu varastas 17 aastat tagasi tema poja. Kuidas sai pereliige midagi nii julma teha?

Enne poja sündi kartis Zhang, et tema endine abikaasa ja mehe perekond võivad teda kahjustada, mistõttu kolis ta oma lähedaste sugulaste juurde elama. 

Kui laps oli sündinud, teatas pereliige, kelle juures naine elanud oli, et tema laps sündis raske puudega, vahendab scmp.com. Naise sõnul polnud tal usaldusväärse pereliikme sõnade õigsuses põhjust kahelda.

Sünnitusjärgsete tüsistuste tõttu oli hiinlanna voodihaige ega näinud oma vastsündinud poega. Sugulane veenis äsja sünnitanud naist oma pojast loobuma. Hiljem öeldi hiinlannale, et vastsündinu suri alajahtumise tõttu ning šokis naine uskus neid sõnu.

Hiinlanna oli 17 aastat kindel, et tema poeg on surnud, kuid sai juhuslikult teada, et teda on julmalt petetud. Selgus, et laps on täiesti terve ja käib hetkel keskkoolis. Lõpuks jõudis Zhang oma poja jälile, avastades, et too sarnaneb tema endise abikaasaga. Hilisem DNA-test kinnitas, et tegemist on tõepoolest tema lapsega. Hiinlanna sai lõpuks teada, et imikueas poeg varastati tema enda sugulaste poolt. 

Caihong väidab, et tema ja ta poeg tahavad koos elada, kuid lapsendajad keelduvad lapsest loobumast. Hiinlanna süüdistab sugulasi oma poja varastamises ja ebaseaduslikus lapsendamises.

Naine jagas juhtunut sotsiaalmeedias ja sai paljudelt võõrastelt inimestelt tuge. «Issand, vaene naine. Tema nõbu perekond on lihtsalt kohutav,» väljendas üks inimene oma emotsioone. Ka teised nõustusid, et naisega käituti kohutavalt ebaõiglaselt ja julmalt. 

Märksõnad
Tagasi üles