R, 9.12.2022

Jeffrey Epstein kavatses kuninganna Elizabethilt miljoneid välja pressida

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Jeffrey Epstein kavatses kuninganna Elizabethilt miljoneid välja pressida
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kuninganna Elizabeth II
Kuninganna Elizabeth II Foto: Shutterstock

Texase miljonär ja John Bryan paljastas, et miljardärist seksuaalkurjategija Jeffrey Epsteinil oli plaan kuningannat santažeerida. 

John Bryani sõnul sõbrustas Epstein rikaste ja mõjukate meestega seetõttu, et neilt hiljem raha välja pressida. Vanglas enesetapu teinud pedofiil plaanis prints Andrew kaudu ka kuninganna Elizabeth II varale küüned taha ajada.

Bryan selgitas Epsteini ideed lähemalt: «Ta püüdis Andrew'd oma võrku meelitada, kuid tema tegelik sihtmärk oli kuninganna. Usun, et Andrew on süütu. Kui ta oleks orgiates tõepoolest osalenud, oleks Epstein kasutanud seda kuningannalt miljonite väljapressimiseks. Kuid Andrew ei andnud talle vajalikku laskemoona.» 

Epstein sooritas vanglas 2019. aastal enesetapu. Tema endine tüdruksõber Ghislaine Maxwell smugeldas talle häärberisse ärakasutamiseks teismelisi tüdrukuid ja kannab selle eest nüüd 20 aasta pikkust vanglakaristust. 

Andrew on visalt tagasi lükanud kõik süüdistused, et ta seksis 17-aastasena Virginia Robertsiga, praeguse Giuffre'iga, kes oli üks Epsteini ohvreid. Kui kuninganna Andrew'lt rängalt mainet rikkuva seksiskandaali tõttu kuninglikud kohustused ära võttis, oli mees nördinult öelnud, et ta ei hooligi neist enam. 

Märksõnad
Tagasi üles