R, 9.12.2022

Viis Baba Vanga ennustust 2023. aastaks

Naine
Viis Baba Vanga ennustust 2023. aastaks
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 3
Pime selgeltnägija Vanga
Pime selgeltnägija Vanga Foto: DIMITAR DILKOFF/REUTERS/Scanpix

Pimeda selgeltnägija Vanga ennustused 2023. aastaks on avaldatud. Mida tema ettekuulutused järgmiseks aastaks tõotavad? 

Baba Vanga pole ennast järgmist aastat ette ennustades tagasi hoidnud. Pimedal selgeltnägijal on süngeid ennustusi näiteks laboris kasvatatud laste ja biorelvade kohta. 

Järgmise aasta 12 kuu kohta on välja toodud viis Vanga kõige murettekitavamat ennustust.

Bulgaarlanna, keda nimetati Balkani Nostradamuseks, on seni õigesti ette näinud näiteks 11. septembri terrorirünnakuid, Kurski allveelaeva katastroofi 2000. aastal, printsess Diana hukkumist ja isegi oma surma. Kuigi müstiline naine on järgmiseks aastaks teinud üsna sünge ettekuulutuse, nägi ta tulemas ka teaduslikku läbimurret. 

Üks selline läbimurre on tema arvates laboribeebide loomine. Vanga väitis, et loomulikud sünnitused võidakse keelata ja inimesed kasvavad laborites. Meditsiinieksperdid saaksid otsustada mis soost või nahavärviga beebi sünnib, samas vanemad saaksid edasi anda enda poolt soovitud jooni, näiteks juuste ja silmade värvi. See on kahtlemata üks tema kõige kummalisemaid ennustusi. 

Vanga oli väitnud, et 2023. aastal toimub tuumaelektrijaam plahvatus ja tema järgijad kardavad tuumarünnakut Venemaalt Ukraina suunas. 

Veel ennustab ta päikesetormi, mille sarnast pole Maal veel nähtud. Baba Vanga ennustatud võimsad tormid võivad kahjustada tehnoloogiat ja põhjustada massilisi elektrikatkestusi ja sidehäireid.

Edasi on Baba Vanga ennustanud, et «suur riik» hakkab inimeste peal läbi viima biorelvade uuringuid ja väidetavalt võib selliste katsete tagajärjel surra sadu tuhandeid inimesi. ÜRO bioloogiliste relvade konventsioon on sellised katsed küll täielikult keelanud, kuid siiski kardetakse, et mõnes riigis on biorelvad olemas. 

Viies Vanga ennustus 2023. aastaks on, et Maa orbiidis muutub miski ning sellel on suur mõju kliimale. Kui Maa liiguks Päikesele lähemale, seisaksime silmitsi suurenenud kiirgusega ja tohutu temperatuuritõusuga. Kui aga planeet liigub kaugemale, võib maailm sukelduda jääaega. 

Baba Vanga oli Bulgaaria selgeltnägija, kes väitis, et ta sai Jumalalt väga haruldase ettenägemise võime kingituseks pärast seda, kui ta 12-aastaselt tohutu tormi ajal õnnetuse läbi oma nägemise kaotas.

Baba Vanga ennustuste tõlgenduste ja reaalse elu sündmuste vahel on leitud ühtivust ning sarnasusi, kuid igasugune teaduslik kinnitus või tõestus puudub. 

Märksõnad
Tagasi üles