R, 9.12.2022

PANE TÄHELE ⟩ Kui naine teenib mehest suuremat palka, siis...

Naine
Kui naine teenib mehest suuremat palka, siis...
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Kui õnnelik paar altari poole kõnnib, ei arva ilmselt paljud, et nende abielu lõppeb lõpuks lahutusega. Meid on õpetatud arvama, et abielu jääb kestma, sest meie armastus ületab kõik takistused ja raskused. Aga kas see on ikka alati nii?

Aina tavapärasem on, et abielud lähevad lahku. Lahkuminekute põhjused võivad aga olla väga erinevad. Mõned lahkumineku põhjused võivad olla väga loogilised ja etteaimatavad, kuid mõned asjad, mis lahkuminekuni viivad, on tõesti kummalised!

Järgmised kümme teaduslikult tõestatud fakti näitavad, et suure tõenäosusega ei jää teie liit kestma.

1. Üks või mõlemad osapooled töötavad modellina, personaaltreenerina või tantsijana.

2. Abiellute enne 20-aastaseks saamist või pärast 32-aastaseks saamist.

3. Mees töötab ainult osalise tööajaga või on kodune isa.

4. Naine teenib rohkem kui tema mees.

5. Te pole keskharidust omandanud.

6. Üks või mõlemad pooled on oma olemuselt tõeliselt pessimistlikud.

7. Üks teist suitsetab, teine mitte.

8. Üle 20 protsendi kutsutud külalistest ei tulnud teie pulma.

9. Olete madala sissetulekuga töökohal.

10. Ühel või teil mõlemal on üsna suured võlad.

Teaduslikult on tõestatud, et just need eelmainitud olukorrad viivad varem või hiljem lahkuminekuteni. Sageli tekitavad just need teemad lahkhelisid ja suuri vaidluseid. 

Kas jätkata suhtega või mitte?

Kui sa oled segaduses ega tea, kas minna suhtega edasi või mitte, siis alt leiad ühe väga lihtsa testi, mis annab sulle kiiresti vastuse.

Väljaandes YourTango jagatakse lugu naisest, kes käis kohtamas pealtnäha muheda ja heasüdamliku mehega. See mees jagas lapse hooldusõigust oma endise naisega, kellega tal paistis olevat südamlik suhe. «James oli armas, toetav ja piisavalt ettevaatlik, et mind oma lastele tutvustada, mida ta kahe kuu pärast lõpuks ka tegi,» ütleb naine.

Üsna pea märkas naine, et James ei pea kinni lubadustest ja muudab sageli oma plaane väga viimasel minutil või katkestab järsult ilma selgitusteta. Tegemist oli küll väikeste probleemidega, kuid siiski otsustas naine temaga maha istuda, et arutada, kuhu nende suhe tüürib.

Rahulikult rääkima paar ei jõudnudki, sest mees leidis kümneid põhjuseid, kuidas jutuajamisest kõrvale hiilida. Tagantjärele on naisel pilt selge, kus asjad valesti läksid.

«Ma ei mõistnud, et juba see, kui sa pole täiesti õnnelik, on piisav põhjus lahkumiseks,» ütleb ta. «Ja see on võti, et teada, kas peaksid kellegagi koos olema või temast lahku minema,» lisab naine.

Naine mõistis, et ta püsis koos sellega mehega seetõttu, kuna nägi nende suhtes potentsiaali. Asja tegi raskemaks see, et tegelikult ei liikunud nad oma suhtes kuhugi.

Sellest tulenevalt mõtles ta välja lihtsa testi, mis aitab hinnata, kas suhe on päästmist väärt või mitte. «Kui ma pole 50 protsenti ajast suhtes 100 protsenti õnnelik, siis on aeg suhe lõpetada,» sõnab naine. Kindel on see, et igas suhtes tuleb tööd teha, kuid see töö ei tohiks olla pidev. Nii lihtne see ongi!

Märksõnad
Tagasi üles