R, 9.12.2022

Pluss-suuruses suunamudija näitab vihkajatest hoolimata oma pekivolte ja punnkõhukest

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Pluss-suuruses suunamudija näitab vihkajatest hoolimata oma pekivolte ja punnkõhukest
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Naine teatas õelatele kommentaatoritele, et kannab täpselt seda, mida soovib
Naine teatas õelatele kommentaatoritele, et kannab täpselt seda, mida soovib Foto: TV3 video kuvatõmmis

Pluss-suuruses modell Stella Williams otsustas hoolimata vihastest rünnakutest ja õelatest salvamistest oma nappe rõivaid ja lopsakat keha demonstreerida. 

Pluss-suuruses modell Stella Williams jagab fännidega igapäevaselt TikTokis oma rõivakomplekte, mida ta kannab. Enda sõnul armastab ta figuuri rõhutavaid riideid, mis ei peida tema keha iluvigu, punnkõhtu või voldikesi. Ühel oma viimastest videodest kannab ta rõõmsalt ja kehapositiivsusest pakatades nabapluusi. 

Jälgijad tema vastu armulised ja lahked ei ole. Kommenteerijad soovitasid tal valida asju, mis varjavad tema figuuri, mitte ei too esile. «Sulle ei sobi püksid», «Miks kanda sellise kehaga selliseid pükse?», «Sa ei näe eriti hea välja», «Ma arvan, et peaksid riietuma teisiti,» on vaid mõned lugematutest kriitikanooltest, mis videoklippide alla jäetud on. 

@thestellawilliams #GoodAmerican #PlusSizeModel ♬ original sound - Burna Boy

Blogija omakorda vastas enesekindlalt, et riietub ka edaspidi täpselt nii nagu talle meeldib, hoolimata võõraste inimeste õelatele ja mitte just diplomaatilistele ning viisakatele väljaütlemistele. «Jätkake vihkamist nii palju kui kulub. Peaasi, et mina olen õnnelik,» vastas lopsakas kaunitar ühele negatiivsele kommentaarile omalt poolt. 

Märksõnad
Tagasi üles